Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen multivitamint szed 20...

Milyen multivitamint szed 20 hós babád?

Figyelt kérdés
Vmilyet szeretnék mostmár adni neki. Csak nem tudom milyet. Ki milyet használ ami bevált ekkora gyereknél?
2011. nov. 6. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 20 hónapos, eddig csak cebion cseppet kapott, azt is csak akkor ha kezdett folyni az orra. Mi inkább maradunk a banán, narancs, kivi, alma meg mindenféle gyümölcsnél.Nagyon szeret mindenfajta gyümölcsöt. Szerintem ez a legjobb multivitamin. Úgy tudom 10 kg felett lehet nekik bérescseppet adni. De ha megkérdezed a gyógyszertárba, biztos tudnak valamit ajánlani.
2011. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 hónapos kisfiamnak Cebion cseppet adok, napi 5 cseppet meg a Vigantol (D vitamint). Igyekszem neki gyümölcsöt adni csak sajnos már nem nagyon akarja megenni, csak krémtúróban és akkor is figyelnem kell hogy inkább több legyen a krémtúró,mert ha gyümölcsösebb már nem eszi meg.
2011. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak Cebiont adok neki.

Minden nap eszik almát, banánt, vmilyen gyümölcsöt.

2011. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!