Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg kislányo...

Hogy szerettessem meg kislányommal a tejet?

Figyelt kérdés
13 hónapos, és hiába akarok neki tejet adni, nem képes meginni! Próbáltam már kakaót bele keverni, de akkor sem! Kiköpi! Már egy hónapja próbálom neki adni, de sehogy sem megy!
2011. dec. 17. 01:03
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Nekem nincs túl sok tapasztalaton e téren, de mi lenne ha bekennéd a cumisüveget valami cukros bigyóval? Vagy valami olyan dologgal amit szeret. De lehet hogy hülye ötlet ... :/ :)
2011. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Én óvodás koromban a málnás tejet szerettem, tejbe kis málnát kevertek, és jó illata volt meg rózsaszín volt, ilyet próbálj itatni vele :)
2011. dec. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Ajánlom sok szeretettel a figyelmedbe az alábbi oldalt. (Az utolsó sort alább ki is emeltem)

Valószínű a kisgyermeked ösztönösen tudja, hogy mi nem jó neki.


[link]


"Egy biztos: csecsemőknek és kisgyerekeknek legalább hároméves korig nem volna szabad tejet adni. "


( Nem anyatejről van szó, hanem a tehén tejről!)

2011. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
Talán ha se tejet,se cukrot,se szörpöt meg ilyen sz@rokat nem próbálnál ráerőltetni,még tennél is az egészségéért valamit!
2011. dec. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam egyik napról a másikra nem itta meg se a kakaót se a tejet ez kb. másfél éves korában volt. Azóta se issza meg csak nagyon-nagyon ritkán. Esetleg tápszer, tejital helyette vagy sok-sok tejtermék.
2011. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
31%
szerintem semmivel.Miért kell erőltetni?Te örülnél neki,ha meg kellenne,enned vagy innod valamit amit nem szeretsz?
2011. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nem kell eröltetni. Lássa mikor te iszod, aztán kínáld meg, és vagy kéri, vagy nem. az én lányom két éves koráig nem fogadta el, aztán egyik percről a másikra megitta, és után a volt hogy 1 litert megivott egy nap.


Akik meg annyira a tej ellen vannak, azért nem kell minden hülye tápszerpropagandát elhinni. A tej nem méreg, főleg nem 1 éves kor felett. A szűklátókörűség viszont ölni tud.

2011. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

21 hónapos kislányom fél éve nem issza meg a tejet/tejitalt. Semmilyen formában. Azóta is próbálgatom, hátha elfogadja, de nem. Ez van. Talán majd óvodában...

Én azért örülnék neki, ha meginná. A tej nem méreg!

2011. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Akik kissé buta válasz írtak, azok gondolom, nem anyukák, csak ide látogató okostojások! NEM erőltetem, csak próbálgatom neki adni! Aki azt írta, miért erőltetem, azt azt hiszi, hogy lefogom a gyereket, és erőltetem bele? Vagy mit hisz? Kínálgatom, próbálgatom neki, ennyi! Semmi erőltetés! És aki hasznos választ nem tud írni, az kíméljen a hülye agyától! Köszönöm! És azoknak is köszönöm, aki olyan választ adott, ami hasznos volt!
2011. dec. 18. 13:34
 10/33 anonim ***** válasza:
28%
a válaszok lehet,hogy hasznosak, a TEJ VISZONT NEM!!!
2011. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!