Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerettessem meg a 8...

Hogyan szerettessem meg a 8 hónapos kislányommal a zöldséget és a húst?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel próbálkozzak még, a kislányom nem esz meg a zöldségfélét egy két kanál és kész nem kell neki több(répa, brokkoli, cékla, borsó, karalábé), csirkemell, nem eszi. Nincs ötletem. A gyümölcsöt, babakekszet, szereti, na meg persze az anyatejet. Már azt is próbáltam, hogy a krumplihoz és a húsihoz almát tettem de az sem kell neki.
2010. márc. 28. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont tegnap tettem "közzé". :-)

Sajnos linkelni nem tudok,de bepötyögöm,keresd meg,olvasd el,remélem neked is segít!Sok szerencsét!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles_babak_7..

2010. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégiscsak sikerült a linkelés,egyre jobb vagyok!

(Bocsi nem ide tartozik,de tudod apró örömök! :-))) )

2010. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,talán mégsem sikerült.Na mégegyszer!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles_babak_7..

2010. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, az én kislányom is így volt, már idegbeteg voltam a végén, hogy főztem finomabbnál finomabb dolgokat, végül a kukában landolt, vagy én ettem meg, vagy lefagyasztottam, és utána ment akukába....9 hós kora körül már elegem lett, adtam amit evett (csak gyümi, pár falat kenéyr és slussz). na meg töméntelen anyatej...éjjel is. kb 1 éves kora óta eszik meg más is nagyob mennyiségben, még mindig szopik is, és nincs semmi baja. sose erőltettem, és nem mutattam ki, hogy idegesít a nemevése. múltkor voltunk vérvételen, és van elég vas is a vérében, és egyéb tekintetben is optimálisan fejlődik, 80 cm és 10,3 kg. szóval ne erőltesd, majd rájön az ízére, az anyatejesek hajlamosak ezt csinálni az anyukájukkal. :)))

15 hós kislány anyucija

2010. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg nem jó erőltetni, na meg már annak is örülök, hogy legalább a gyümölcsöt eszi. A doktornőnk szerint reggel, este cici, a többi zöldség, húsi és gyümölcs legyen, de ez nem akar összejönni.

Kedves linkelő, nem gond ha nem jön össze a linkelés én sem tudok, minden jót:)

2010. márc. 29. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves korig nem véletlen hogy "hozzátáplálás " a neve, tehát egyáltalán nem baj, ha anyatej a fő kaja. az én dokinénim, amikor panaszkodtam neki, hogy nem eszik a kölköm, csak elmosolyodott, és kérdezte: szopik még? mondom hajaj. akkor aszondja nem kell aggódni. utolsó válaszoló vagyok.
2010. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!