Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerettessem meg a...

Hogyan szerettessem meg a tejet a kislányommal?

Figyelt kérdés
18 hósan kezdtem el kóstoltatni a tejet, de nem igazán jött be neki, mindenképp üresen szerettem volna, de már próbltam kakaóval, karamellástejnek, de max 50 ml-t ivott belőle egyszer. (Most 20 hós) A joghurtot, túrót, kefírt, krémtúrót, stb. szereti - ezeket napi szinten fogyasztja)
2010. máj. 17. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, ha másfajta tejes dolgot szeret, amit leírtál, az fedezi a bevitelt. Készíts neki grízt, hátha azt is megeszi.
2010. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is nehezen ment, de kakaónak nagy nehezen megitta, majd arról is leállt magától. 2 éves lesz, most várjuk az ételallergia teszt eredményt, de a tejre gyanakszom, mert 3 hete nem kap semmilyen formában és csökkennek a kiütései azóta. Tejterméket ő is eszik. Próbálkozz de ne minden áron, lehet nem véletlenül nem issza. Esetleg banánturmix?
2010. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez a szitu, a tejet nem issza meg kislányom, sem kakaóként, sem karamellés tejként, amúgy minden tejterméket (túró, sajt, tejföl, ha csinálok tejberizst gyümölcsel, azt is) megeszik. Nem is erőltetem, végülis Én sem ittam meg soha életemben a tejet, bár, Én a kakaót megiszom.
2010. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!