Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport kocsit ajánlanál?

Milyen sport kocsit ajánlanál?

Figyelt kérdés

kizárólag sport kocsi érdekel nem tolóka és nem is multifunkciós akármi sportrésszel.Köszönöm.linkek is jöhetnek:)Én edig ezekkel szemezek [link] Pierre C.Ps610


[link] babypoint Mark 3-4


[link] Eurocart Lira


[link] chippolino omnia a 3-és a 4-es is tetszik.


2011. dec. 18. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Euro Cart Lira 4 van, csak ajánlani tudom. :)


[link]


Mi tőlük rendeltük anno, csak ezért linkeltem be.


Elég magas kisfiam (most lesz 1 éves, 7 hós korában vettük Neki ezt a kocsit), ezért jól jön, hogy ennek a típusnak felnyitható a lábtartója, és ezzel meghosszabbítható a babakocsi fekvő helyzetben. Könnyen tisztítható, szuper könnyen irányítható, kicsire csukódik pár másodperc alatt, könnyű a biztonsági övet be- és kikapcsolni. Imádom, hogy a fej részénél ha lecipzárolom a tárolós részt van szúnyogháló, nyáron jól jön, mert a kocsi elejére ráteszel hálót, a fejénél eleve az van, nem fő be a kocsiba a baba, és még a bogarak ellen is védve van (nem sok sport babakocsinál van ilyen). A hátránya, hogy kicsi a bevásárló kosara, de még így is elfér benne váltó ruha, innivaló, lábzsák, pléd, játszós dolgok. Nekem nem volt szempont a nagy kosár, mert a bevásárlást autóval intézzük, így fontosabb a kicsire összecsukhatóság. Én a tárolórekeszben tartom a saját esővédőjét, telefont, pzs-t, rágcsikát, pénztárcát. Másik hátránya szerintem a "rövid" naptető, még egy "szelettel" megtoldhatták volna. De minden más szempontból szuper! :D

2011. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mark 4,vagy Eurocart! Másik kettőt semmiképp sem!!!
2011. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben le tud feküdni (tehát felhajtható a lábtartója).
2011. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!