Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan 20 ezer ft alatti...

Van olyan 20 ezer ft alatti (sport) babakocsi, ami 18-20 kg-ig terhelhető?

Figyelt kérdés
Keresgélek itt neten, de eddig csak az abc design pony-jára akadtam rá, ami "jó" árban van. Sok kocsinál meg nincs is odaírva, hogy meddig terhelhető. Esernyőre v lapra csukható kocsit szeretnék, és 20 ezer körül, mert még ahhoz fog jönni a pk is, ezzel együtt nagyon max. 23 e forintom van. Nagyon sokat segítenétek néhány linkkel!
2011. nov. 23. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én ezekkel szemezek: [link] ennek csak narancsban ennyi az ára de ez álomár kb,mert semmit nem kapsz ennyiért. [link] itt nézz körül nagyon jó árban vannak,amiket én néztem még drágábbak mint 23-ezer ezért azokat nem linkelem be....
2011. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Pár hete pont innen akartam venni, de az üzlet részéről nem jött össze. 5X (!) hívtam fel őket, és mindig ígérte a férfi, hogy megnézi, h x babakocsiból milyen szín van. Hát, egyszer sem sikerült megnéznie... Volt, hogy a telefont sem vette fel fél napig. Kritikán aluli magatartás tanúsított, pedig tényleg jó árban lett volna a kocsi. De onnan többet semmit... Végül amúgy kicsit drágábbat vettünk, de nagyon tetszik: baby design sprint. Amúgy Brendonban voltak még jó hauck kocsik, 25 ezer ft-ért.
2011. dec. 18. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!