Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislányunk éjszaka...

5 hetes kislányunk éjszaka nem hajlandó visszaaludni. Mit tehetnénk még hogy ne kelljen vele éjjel másfél órát virrasztani?

Figyelt kérdés

Az éjszakai evéskor,ami fél 1 magasságában van nem hajlandó visszaaludni.Hasfájós ezért espumisan cseppeket kap,és tápszeres.Most 120 miliket eszik meg,napi 6-szor kér enni.Nappal nincs baj az altatással,könnyen alszik el és nem kel fel.

Este ugyanaz a rutin,fürdés evés,altatás,csendben és félhomályban.Éjszaka csak egy kislámpa ég mikor felkel még ingerek sem érik.Evés után csak ölben van,és ha letesszük sír de valami oltári módon.

Erre szeretnék tanácsot kérni,mert más babák ahogy olvastam fél óra múltán alszanak.


2011. dec. 18. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni a kinti világot. Még csak 5 hetes. A legjobb amit tehetsz, hogy türelmes vagy vele, ringatod, szeretgeted. Nappal aludj te is amikor ő, így kicsit jobban fogod bírni az éjszakai fentléteket. Idővel átáll majd az alvása, amikor megtanulja megkülönböztetni a nappalt az éjszakától. És ne hagyd sírni semmiképp.
2011. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ilyen volt, és én nagyon rosszul viseltem az éjszakai nem alvást (nappal nem tudok). Aztán 3 hónapos kora körül elkezdte átaludni az éjszakákat, mostmár este fél9-től reggel fél9-ig alszik!!:))))))))))

Imádom!:D


Ő egyébként nappal is nagyon jól aludt és éjszaka csak egyszer kelt, de pl. felkelt 3 órakor és reggel 8-ig bírta, aztán dőlt csak ki..:( Nekem meg akkor kezdődött a nap, rendrakás, mosás, főzés...(egyedül vagyok vele, így a főzés többször elmaradt...)


Úgyhogy nyugi, és TÜRELEM, mindig gondolj arra, hogy ez nem tarthat örökké, addig meg .-mint annyi mást is- ezt is túléled.

Én már néha a fejemet vertem volna a falba, de szerencsére még megvan :)))

És mostmár nyugi van éjjel.:)

2011. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akármennyire is fárasztó és bosszantó,most ez még normális.Nálunk is ez volt,8 hetes korára elmúlt.Utánna is kelt enni még,de rögtön vissza is aludt.Kitartás :)
2011. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!