Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagymamától biciklit kapott...

Nagymamától biciklit kapott karácsonyra 5 és fél hónapos fiam. Mikor tudja majd használni?

Figyelt kérdés
Ilyen kis 3 kerekű, pedálos.
2011. dec. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:))))


Majd 2 eves kora korul kb.

2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úristen :O Sajnos én is erre gondoltam :(
2011. dec. 18. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg elotte abban az esetben ha raultetitek es toljatok, de nem biztos, hogy igy is elvezni fogja.


Hajtani akkor fogja tudni ha mar egyedul biztosan tud jarni, de abban az esetben is lehet, hogy csak a foldon fogja magat lokni a labacskaival, tehat a pedalt csak kesobb fogja megtanulni hajtani. :)

2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,nekünk is van már biciklink,meg olyan dolgok,amiket még nem tudnak használni,de én nem bánom,meglátod,hogy milyen jó lesz majd csak előkapni,és örülni neki,hogy már ez is megvan,erre sem kell költeni:)
2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
... Es hidd el, annyira gyorsan elszalad az ido... Mintha tegnap mondta volna a ferjem, hogy minek meg ez-az, aztan meg eszre se vettuk, hogy mar ellenne vele a fiam. :)
2011. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejlődési ütemétől függően két-hároméves kora körül. :-)))

Ha tolókaros triciklit kapott, akkor hamarabb, az én fiam is szerette már egyéves kora körül, ha abban toltam, de a sima háromkerekűre még föl se ült soha, most 16 hónapos. Most kezdi érdekelni a lábbal hajtós kismotor.

2011. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9-10hónaposan mi már használtuk,volt neki karfája,lábtartója.
2011. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. dec. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!