Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki nem vesz semmit...

Van olyan aki nem vesz semmit a babájának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Pici, tehát néhány hónapos babákra gondolok.

Mert én igazából nem látom semmi értelmét hiszen ha szüksége van valamire vagy látok valami neki való dolgot azt úgyis megveszem, ráadásul nem is fogja még fel és emlékezni sem fog rá. Vagy rosszul fogom fel?

Ja és 4 hónapos a kisfiam.


2011. dec. 14. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

5 hónapos lesz holnap a lányunk.

Én vettem neki egy malacperselyt. Ez a tipikus olyan, ami a régi fajta. Tehát a kalapáccsal széttörhető. Rengeteg játéka van és fog is kapni. Ő még nem értékeli ezeket. Majd talán jövőre... :]]]

2011. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem ha valamire szüksége lesz az elkövetkező pár napban akkor azt tedd a fa alá. nem miatta, ebben teljesen igazad van, miattatok! nektek nagyon jó érzés lesz picurkával a karotokon a fa előtt állva...

nekem 3 éve 3 hetes volt a babám karácsonykor :) én egy jó meleg sapit vettem neki és be is csomagoltam mint egy nem normális :D de tényleg szuper pillanat volt :)))

2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
enyém 3 hónapos lesz pont karácsonykor. én is így gondoltam, mikor a nagytesó megkérdezte, hogy a télapó nem szereti az öcsit hogy nem hozott neki ajándékot? Szóval ezért neki is fog hozni a jézuska, egy plüsskutyust, meg egy autóba való tükrös játékot, ami nekem is hasznos mert látom benne az arcát, ha hátra fele van bekötve hátul.
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

nálunk a fa alatt lesz az ajándék...

8 hós fiúcska mamája

2011. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem már 6 hónapos volt a babám karácsonykor és tőlünk nem kapott semmit. Nagyon zűrös időszak is volt, meg hát tényleg pici volt és én is azt gondoltam, h mindent megkap amúgy is. Gondoltuk is, hogy de gáz, mit mondunk majd, ha megkérdezi, mit kapott az első karácsonyára... Meg emlékezni nem fog, az igaz, de ha fotóztok, akkor azon látszik, meg az alapján visszakérdezhet.

Szerintem is tegyetek valamit a fa alá, én már így csinálnám.

2011. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

az én babám 6 hetes volt karácsonykor, és mivel épp pár héttel előtte, vettünk neki játszószőnyeget, azt tettük be a fa alá. ÉS úgy tűnik, h nagyon jól tettük, a fiamat arra fektettük rá, és odatettük a karácsonyfa mellé.

ÉS pár napja, amikor az előző karácsonyi fotókat nézegettük, kérdezgetett, és azt mondta, h neki van a világon a legjobb anyukája-apukája. Most 4 éves múlt.

2011. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
már csak ezért volt érdemes valamit kapnia.
2011. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mi sem vettünk az 1. évében "ajándékot". de azért kapott valamit, amit úgyis megvettünk volna. pl.névnapra hálózsákot, karácsonyra sportbabakocsit. már csak azért, hogy neki is legyen csomagja a fa alatt.


de teljesen igazad van, ez a fogyasztói társadalom rémes, azt sulykolják az emberbe, hogy attól lesz boldog, ha minden sz@rt megvesz/megvesznek neki.

2011. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
miénk nem kap kariajándékot, 4 hónapos lesz, így nem látom értelmét. Gondolom nagyiktól majd kap.
2011. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekünk már lesz vmi apróság neki a fa alatt (10hós), de korábban a névnapját nem ünnepeltük, nem fogta volna fel és mikulást sem hívtunk házhoz. Ez a szülőkről szól. ha valamit meglátok és tudom h tetszene neki, megveszem, igaz, legtöbbször használtan 3adannyiért. Én egész évben szeretem, nem csak karácsonykor;) Nagyobb babáknak természetesen igen, vennék. Épp elég izgalmas lesz neki a fa, a gyertyák, a csillagszóró.
2011. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!