Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 16 honapos. Bentre...

Kisfiam 16 honapos. Bentre szeretnék neki lábbelit. Mit javasoltok? 1 éves kor ota jár, má nagyon ügyes. Vennétek Liliputi "mamuszt" bentre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Elephanten szandit adok rá,de még ebben is izzad a lába,ezért nem zárt cipőt vettem
2011. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem Lilliputi puhatalpú benti cipőt hordott, csak jót mondhatok róla, ez volt az egyetlen cipő, amit meg se próbáltak levenni magukról, szerették, kényelmes volt, nem csúszik a talpa a parkettán sem, a harmadik babónknak is egészen biztosan lesz ilyen cipője. Nagyon bevált.
2011. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én ikerbabáim is Liliputiban "nyomják":) Bár még csak most 10 hónaposak, eddig mindent levettek a lábukról, még a zoknit is. Ezt nem tudják,de ahogy látom, nem is akarják. Így a zokni is fent marad, aminek pluszban örülök:) Én bátran ajánlom!
2011. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is puhatalpút használunk, csak nem Liliputit, hanem Carozzo márkájút. A Liliputi drágább és én sok rosszat olvastam róla. Nagyon szereti a fiam, csak ezt nem szedi le a lábáról, ügyesen tud benne lépkedni, bár ő még csak most gyakorol, mert még csak 9 hónapos.
2011. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!