Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák, van/volt...

Ikres anyukák, van/volt rendszeres segítségetek, kitől, milyen gyakran, mennyi ideig, miben?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek a babáitok, van másik gyerek is esetleg?
2011. dec. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.12 hónaposak és fiúk,volt/és van is segítségem édesanyám személyében:))na ha ő nem lett volna akkor már padlót fogtam volna:(sajnos még egyetlen egy éjszakát nem aludtak így azért kicsit nehezebb hisz nappal is fittnek meg még éjjel is egy kicsit már zsibbad néha az agyam de oda se neki majd lesz jobb is mondjuk most a bibi az örlőfogakkal vannak iszonyat ahogy megszenvedik:((már kezdtek a napjaink is szépen beállni,megvolt a napi rend és erre minden de minden össze vissza kuszálódott,akár délutáni alvásra vagy lefektetésre vagy evésre gondolok...azt mondták 1 éves koruk után könnyebb az ikrekkel hát nem mondom hogy nincs igazuk de nálunk ez eddig valahogy nem érezhető...Tesó még nincs,majd talán 3 év múlva rágyúrunk egy kislányra is:))És te hogy vagy mesélj,van segítséged??Napjaitok hogy telnek??:)
2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az első két hétben beköltözött a nagynéném, de utána nem volt és nincs rendszeres segítségem. Apa este és hétvégén sokat segít. Azért kérdezem, mert én nagyon nehéznek érzem a napokat egyedül, különösen, ha a lányok nyűgösek (mint ma pl.), és hát ők is kelnek még éjjel, 6 hónaposak múltak. Talán egy kicsit már könnyebb, mint a legelején, de nem sokkal. Azért kérdezem, mert nem tudom, mennyire általános a rendszeres segítség, mert egrészt sokan azzal dicsekednek, mennyi mindent megoldanak egyedül, de bárkit ismerek, mindenkinek van rendszeres segítsége. Néha annyira jó lenne, ha valaki csak felvenné az egyik kicsit, míg én a másikat pl. megetetem. Vagy elmehetnék zuhanyozni reggel, de nem úgy, hogy nyitott fürdőajtónál, rohanva. Sokszor csak nyafogásnak érzem, de most nagyon félek a hosszú téli délutánoktól, amikor órákig sétálni sem tudunk. Köszi, hogy válaszoltál!
2011. dec. 19. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz esetleg néha valakit fogadni?,nem pont hivatalos bébiszitterre gondolok hanem mondjuk egy idős,aranyos szomszéd nénike vagy rokonságból egy unokatesó??Akiknek fizetnél érte!vagy valakit aki kitakarítja a lakást és akkor több időd,energiád jut magadra és a babáidra!!

vagy anyagiak nem engedik meg???manapság már annyi olyan hírdetést olvasok hogy 1-2 ezer ft-ért elmegy nyugdíjazott néni kitakarítani az egész lakást!!

2011. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!