Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe lesz nektek az idei...

Mennyibe lesz nektek az idei karácsony? összesen?

Figyelt kérdés
ajándékokkal, fával, kajával, mindennel együtt mennyit költöttetek az idei karácsonyra?

2011. dec. 19. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon sokat, de ezt nem kell alapnak vennie senkinek, ez sok mindentől függ, anyagi helyzet, család "méret" stb. Nekem nem futotta ki a 180!
2011. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25000 és kicsit talán többet is költöttem, mint szerettem volna.
2011. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

kb. 30 000-et költöttünk, de ebben a drágább dolgok a kisfiam játékai voltak. Idén műfát vettünk, jövőre az már nem lesz költség.

A végösszeg nem tudom mennyi, mert én már kora ősszel elkezdem az ajándékvadászatot, mindig vásároltam valami apróságot, így nem most, a végén kellett sokat költenünk.

2011. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

100e ft. De nekünk 0ft az egyéb segítség, se rokon, senki nincs, így ajándékokat csak mi vettünk-sokat....

2gyerek, 2felnőtt.

2011. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Két kisgyerekünk van, szüleinknek, tesóinknak is ajándékozunk. Gyerekeknek 10000/fő többiek 2000/fő. Plusz egyebekkel 50000.
2011. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egy gyerekünk van+ család. Mindennel együtt (ajándék, némi karácsonyi dekoráció, ételek, szaloncukor stb. - fánk már ugyanaz évek óta-) eddig kb. 50ezret költöttünk és még kb 20-at fogunk.
2011. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én eddig 60ezret költöttem, de ebben nincs kaja, ital.
2011. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nekünk is sok pedig csak gyerekeknek veszünk ajándékot 2 sajátnak, és 6 rokonnak. kb 200 e. ft fával kajával, piával együtt. Ebből egy drága is van egy hangszer amit a fiam szeretett volna, mert szeretne hangszeren játszani, és én támogatom is ebben. a kicsi babám csak 3 hónapos de ő is kap némi apróságot.
2011. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én 13/L leszek, szóval csak az ajándékot veszem én. AZ együtt 8 embernek 15 000 FT eddig. Vettem még egy valakinek, de azt apa fizette, az 1500, Karifa 3 lesz. 2 kicei, egy nagy, kaja???, töbit nem tudom.
2011. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett kérdés. Ez attól is függ, hogy hány embernek veszel ajándékot és mennyiért. Nekünk nagy a család. Összesen 13 felé kell ajándékot venni. Mi karácsonyfára nem költünk, mert após őstermelő és egy plafonig érő nordmann fenyőt kapunk, ami igazából méreg drága lenne. Sose vennék műfenyőt, hiába élethű meg minden, az akkor is mű.

A kaja hideg tál lesz, mert a család 26-án jön hozzánk és akkora már mindenki dugig van a nehéz kajákkal és nagyon szokták szeretni (többféle saláta: francia, kukorica, burgonya, húsos, kaszinótojás, fasírt, karaj, esetleg sonkatekercs) , na meg a süti és az üdítő. Még soha nem számoltam össze, de biztos jó sok.

2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!