Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az új SZOCPOL törvény most?

Mi az új SZOCPOL törvény most?

Figyelt kérdés
Nem tudom már annyi variáció volt, most elfogadtak valami újat? Engem az érdekelne jár e még Szocpol és ha igen milyen feltételekkel, kell e önerő stb. Nagyon köszönöm előre is!!
2009. máj. 18. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit eltévedtél.

Egyébként július 1.-ig lehet szocpolt igényelni és mindenképpen kell, hogy legyen önerőd. Asszem 30% de ez nem biztos.

2009. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Két gyermekre semmit sem kaptunk.

Egy szobánk van a hálló szoba.De mikor ugy volt,hogy kapunk be kellet volna fizetni 600000 ft.

De akkor ahogy olvastam mindenre más a törvény.

A takarékokban és a többi bankban is vannak tájékoztatok.

Ha épitettünk volna kapunk,de nem lett vilna pénzünk kifizetni a 30%-ot.

Mi csak az emeletet akartuk befejezni.Az lakhatatlan volt.De nélkülük jobban sikerült.

2009. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg nem a megfelelő helyre irtam azért köszi!!
2009. máj. 18. 20:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Július 1-ig? Utána megszűnik???Légyszi mégcsak erre válaszolj fontos volna! Nagyon köszönöm neked!!!!
2009. máj. 18. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
igen, most már biztos, hogy július 1-gyel megszűnik.
2009. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, július 1. Utána game over. :-(
2009. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Mi most intézzük. A meglévő házunkhoz kell építenünk egy szobát, plusz még néhány négyzetméterrel lesz megtoldva a nappali, valamint tetőcsere lesz. Hozzáteszem, falun élünk. Már megvan a tervrajz, egy hónap folyamatos futkosás áll mögöttünk. Holnap kell mennünk a bankba és még más egyéb helyekre, hogy kimondják az utolsó utasításokat, milyen papír és honnan kell még, már kb. 80%-os aránnyal elintéztük. Persze ez még nem jelenti, hogy megkapjuk:-( De falun könnyebb, mindenki ezt mondja. Anyu szomszédjában is épp most veszi meg a házat egy 4 gyerekes család szoc.polra, de még kérdéses, hogy megkapják-e, mert a 4 gyerekhez nem elég a 2 szoba.
2009. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!