Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen mai melegben már kivihet...

Ilyen mai melegben már kivihetem a 11 hós lányom harisnya nélkül szoknyában, rövid badyban?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok, mert igen meleg van, de nem akarom hirtelen nagyon nekivetkőztetni sem. Meg bent a lakásban jóval hidegebb van, így inkább kint vetkőztetem le.

Természtesen naptejjel be van kenve.

Na meg a cipőt nem adhatom rá mezítláb, ugye? zokni kell rá... és ha mezítláb lenne cipő nélkül? Azt még túlzás lenne?

Ti hogy öltözködtök manapság? És holnaptól még melegebbet mondanak...


2009. máj. 18. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapost természetesen!! Nehogy harisnyát adj rá ilyen melegben! Tavaly tavasz végén volt a fiam 7 hónapos, hát ilyen időben bőven rövid naciban volt már, nem szabad agyon öltöztetni őket. Most meg pont ma a városban rengeteg kis újszülött szerű babát láttam, egy szál body-ban, nekik is melegük van.
2009. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha még nem jár, akkor cipő sem kell természetesen, az is csak melegít, nagyon meleg van, nem kell semmi extrát ráadni. Az én fiam már 18 hónapos, de hát kb. fél évvel idősebb csak a lányodnál, ilyenkor az már nem olyan hangsúlyos, szóval ő simán rövid naciban pólóban van, csak szandi van a lábán, mert ő már jön-megy rohangál, de nyitott szandál, zokni sincs a lábán.
2009. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk árnyékban 32 fok volt.Estefelé 18-kor.Én akkor vidtem ki és egy szál badyban.
2009. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

fiam 4 hós, ma a városban egy ujjatlan badyt és kis zoknit adtam rá, így is izzadt.

itthon pedig pucérkodtunk, panelba vagyunk nagyon meleg van bent is

most este felé adtam rá egy ujjatlan badyt de sírt hogy nem akarja

ne öltöztesd túl, ha fázik úgy is érzed meg látod

2009. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, nem akartam túllőni a célon a meztelen lábbal...

Falun lakunk, az öregek mindig kiakadnak, ha ilyet látnak:-)

Nálunk 26 fok volt árnyékban, de a lakásban nincs több 21 foknál.

2009. máj. 18. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaladgál azért egy vékonyka zoknit adhatsz rá de csak,hogy ne törje meg a lábát:)
2009. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7,5hónapos ma 1 kis szoknya volt rajta + kalap! Zokni nélkül.
2009. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 1 évesem a délután egy részét átpancsota, utánna meg egy pelenkába volt estig.30 fok az marha meleg, ne öltöztesd túl.
2009. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira öltöztesd fel, amennyi ruha rajtad van. Képzeld már el magad úgy felöltöztetve, ahogy a picid van?

Nem bántásként irtam!

Én fagyos vagyok, el tudom viselni 32 fokban a hosszú ujjú pulóvert is, de a kislányom 14 hónapos és szinte csorgott a hajából a viz, olyan melege volt, pedig csak egy vékony nadrág, ami a babakocsiban a térdéig felcsúszott, zokni és ujjatlan body volt rajta. Sapkát nem is adtam rá, mert árnyékos helyen jártunk, meg amúgy dús haj van a feje tetején.

2009. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!