Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma este jó rövid szoknyába...

Ma este jó rövid szoknyába mennék bulizni. Vastagabb harisnya lesz, csizma. Szerintetek? Vagy biztos megfázok? :S

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb jöttünk vissza a sétából, ma este nincs hideg, vastag harisnyában mehetsz nyugodtan!
2009. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vhol bennt leszel akkor nem hiszem, télen én is mentem többször rövid szoknya vastag harisnya párosításban. Lehetőleg ne a tánctól leizzadva ácsorogj odakinn fél órát:D Sztem nem fogsz fázni ;)
2009. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam este bulizni :D Annyira nem volt hideg, csak reggel egy kicsit. De reméljük nem fáztunk meg :P
2009. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfázni... Azt lehet, hogy nem fogsz, de felfázni annál inkább! Lehet meg se érzed, lehet csak pár nap múlva belenyilal a derekadba, ami igazából a veséd lesz, igazából az ilyen egyszeri bulizós napoktól lesznek az embereknek a későbbiekben komoly egészségügyi problémái.. Mert tánc közbe nem csak a hátad izzad meg hanem a combod is és a lábad közt is és amikor mész haza lehet nem érzed, hogy mennyire hideg van, de ott lent igen csak meg fog fázni minden.
2009. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így fogok menni suliba :D Ilyen bársony miniszoknya meg fekete jó vastag harisnya meg fekete csizma és sztem nem fogok megfázni. Melegít annyit mint egy nadrág.
2009. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!