Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már vannak ikreim, mennyi...

Ha már vannak ikreim, mennyi az esélye hogy megint azok legyenek?

Figyelt kérdés

Egypetéjű ikerfiaim vannak, meg egy nagyobb lányom. Gondolkodom még egy babán. Mennyi az esélye, hogy megint ketten legyenek?

Természetesen fogantak, és nincs a családban iker sehol másnál.



2011. dec. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon minimális. A statisztika szerint minden 80 szülésre jut egy ikerszülés. Nálad újra ez a veszély nem áll fenn.
2011. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2011. dec. 19. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:

:)

Barátnőmnek 2 terhességből két vegyes ikerpár, volt szobatársamnak 3 terhességből két vegyes ikerpár. :)

2011. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a kétpetéjű ikerterhesség az, ami hajlam dolga, az egypetéjű teljesen véletlen. :) Így annak, hogy még egyszer ikreid legyenek, tényleg nagyon kicsi a valószínűsége.

Ha kétpetéjűek volnának, más lenne a helyzet, ismerek egy öreg nénit, akinek a négy terhességéből összesen nyolc gyereke született, és az egyik lányának szintén ikrei vannak. De ott mindenki kétpetéjű.

2011. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkor lő példa vagyok, ha ez nem lehetséges, vagy csak igen ritkán ... :))


5 éves ikerlányok és jelenleg pociban lévő ikerfiúk.


Nálunk a genetika győzött. Részemről a felmenői ágban rengeteg iker van. Anyukámtól egyedül én voltam az 'egyke', van két ikernővérem. Abból a 2 perccel idősebb nővérem tavaly szült és ikrei lettek. A másik nővérem még nem tervezi a gyermekvállalást.

Anyukám is iker volt, neki meghalt 30-as éveiben a testvére balesetben.

2011. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van,mivel egypetéjű ikreid vannak, nem valószínű,hogy mégegyszer ikreid legyenek. Mármint lehetséges,de nem ebből kifolyólag. Az egypetéjű ikerség egy "baleset" útján jön létre,még az orvosok sem tudják az okát.

Kétpetéjű fiúikrek anyukája,aki bevállalna még egy ikerpárt:) Lányokat,ha lehet:)

2011. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!