Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom befolyásolni hogy...

Tudom befolyásolni hogy ikreim legyenek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem! Én is ikrekre vágyok! Eddig rettegtem attól nehogy ikreim legyenek, főleg mikor terhes lettem a kisfiammal.Mostanában kezdenénk újra a baba projektet és imádnám ha ikreink lennének!
2011. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod befolyásolni!


Pl múltkor volt a 21.sz-ban amikor a 4-es, 5-ös ikreket mutatták, hogy nagyobb az esély az 5-ösre mint az ikrekre :) :) ahhoz képest sok iker van :)

Bár ez nem tudom mennyire valós adat.. :9

2011. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Természetes úton nem. :)

Lombikkal nagyobb eséllyel.

Viszont azt mutatják a felmérések és statisztikák, hogy többedszerre szülő nők esetén nagyobb az ikerterhesség aránya.


Én ikres vagyok :)

2011. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


3. válaszoló nagyon irigyellek, de közben meg nagyon jó egészséget kívánok Nektek! Hányadik hétben vagy? Tudni már a babák nemét, nevét? Első pocakosságod?

2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert már jó ideje gyógytea keveréket ittam(olyat ami segíti a peteérést)és azt gondoltam talán attól igen.Most 6+2vagyok délután megyek dokihoz aztán majd kiderül:)
2011. okt. 19. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvileg manapsag azert is szuletik tobb iker, mert gyakrabban kell orvoshoz fordulni amiatt, mert nem jon a baba es joval tobben szednek peteerest segito gyogyszereket, mint mondjuk ezelott 20-30 evvel. Ezektol viszont valoban beindulhat ugy a petefeszek, hogy egy honapban tobb pete is beerik, meg is termekenyulhet.

Hogy a tea eleg eros-e ahhoz, hogy ilyen hatast eredmenyezzen azt nem tudom.

2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
IKREK!!! :))))De a doki azt mondta,hogy nem a teától,hanem az öröklésre való hajlam:) Mamámnak volt ikertestvére és ő is ikreket szült.Én azért azt gondolom,hogy köze van ennek a teámhoz is!!!A lényeg,hogy ikrek és nagyon boldog vagyok!!!!!
2011. okt. 19. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


GRATULÁLOK!!!!Milyen teát ittál? Megpróbálom hátha...

2011. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a gyógynövényboltban állíttattam össze,teherbeesést segítő teaként kértem:) Amúgy előtte kb 1 1/5 évig ittam rendszeresen cickafarkteát,attól nem görcsöltem ha megjött. Ja! És nagyon akartam is:))A keveréket 3 hónapja ittam!
2011. okt. 19. 17:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Első! Iszod már a teát?
2011. okt. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!