Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infralámpázhatom 7hetes...

Infralámpázhatom 7hetes kisbabámat, ha a sterimár nem oldja a váladékot? Hiába orrszi-porszizom, van olyan hogy ugyan úgy marad, teljesen eldugulva a kis orra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Oto-therm fülmelegítős gyógysapkát vettem, az a nátha tüneteit is enyhíti és megelőzi a középfülgyulladást. Infrát nem próbáltam nála, de emlékszem, az újszülött kiscicákat annak idején édesanyám infralámpa alá tette, mert télen születtek, meg ne fázzanak, és nem lett semmi bajuk tőle, sőt.:) Azért én felhívnám a gyerekorvost, az a biztos.
2011. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. felhívnám, de szabadságon van, a mobil számát nem tudom, azért kérdeztem itt:)
2011. dec. 20. 13:08
 3/3 Kerria ***** válasza:
A szemére, arcára nem szabad...így hallottam. Hogy miért? azt sanjos nem tudom...
2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!