Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell még kamillába...

Meddig kell még kamillába fürdetni a 3 hónapos babámat éa meddig nem használhatok sampont és tusfürdőt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vízben fürdettem a babámat, nem kamillában, és kb 6 hónapos koráig gyógyszertári fürdetővel kentem be fürdéskor. Sampont pedig a Bébé koszmó ellenit használtam már a legelejétől kezdve(nagy hajjal született), azt is kb fél éves koráig, akkor fogyott ki, azóta Gabi termékeket használok fürdéshez is, hajmosáshoz is.
2011. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig miért kellett kamillában fürdetni?

Ha ennek oka volt, akkor kérdezz rá a dokinál, meddig kell még így fürdetni.


Én soha nem fürdettem kamillában.

A patikai fürdetőt használtam az első fél évben, utána pedig vettünk Neogranormonos sampont és fürdetőt neki. De van, aki még sokáig patikai fürdetőt használ, és van olyan is aki már korábban fürdeti valamilyen más márkával (pl. Gabi).

2011. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is kamillába fürdettem de csak 2 hónapig:-)Utána már sima víz és gyógyszertári fürdető:-)Te is beleteszed a kamillás vízbe a fürdetőt?
2011. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért kell kamillában fürdetni!Vigyázat vele mert az szárít és ilyenkor még a babák bőre nagyon vékony!

gyógyszertári fürdető a legjobb ebben a korban!

Kérdezz rá a dokinál,védőnőnél miért és meddig kell kamillában fürdetni!

2011. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem fürdettem kamillában. Sima víz gyógyszertári fürdetővel. A haját is ezzel mostam. Kb. 3 hónapos korában fogyott el, azóta gabit használok.
2011. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én sem értem, a kamilla épp szárítja a bőrt.

újszülött korától kezdve vízben és gyógyszertári fürdetővel fürdik, 2 hós kora óta babe samponnal mossuk a haját.

2011. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

kamillában????? kimondott ilyet neked??


szerintem ennél rosszabbat egy börrel nem tehetnél. a kamillának extra szárító hatása van csak tedd bele naponta 5 percre a kezedet szétszárad pár napalatt. gondolom egy kiló krémet kenysz a börére naponta.


nekünk a korházban másról sem beszéltek csak hogy ki ne szárítsuk a baba börét, mert a féléves gyerekeke között a legnagyobb baj a száraz bör és az ami azután jön, ekcéma akár gombásodás stb...

ezért azt mondták ha lehet heti 1x fürdessük (én 2 naponta azért fürdettem)és minél kevesebb kozmetikumot használjunk, ha kell kicsi testápoló, de hadjuk természetesnek a börét.


hú kamilla nagyon durva.

2011. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján,hogy szárít,de még allergizálhat is! Sokan azt gondolják,hogy a legtutibb gyógynövény mindenre és senki nem allergiás rá. Pedig igazából elég sokan nem is bírják.

Jesszus,még nem hallottam ilyenről,hogy vki ezt tanácsolná a másiknak! Te kitől hallottad?

Ahogy írták, nyugodtan használj gyógyszertári fürdetőt,neogranormon tusfürdőt,stb...

Kozmetikus anyuka

2011. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt ki mondta neked.

És nem tök száraz a babád bőre????

2011. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én se fürdettem soha kamillában, nem is hallottam még ilyet. Mindig víz + gyógyszertári fürdető, később amikor már nagyobb akkor valami babakozmetikum.
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!