Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott a hasfájás...

Meddig tartott a hasfájás babátoknál? 6 hónaposak vagyunk és még mindig minden pukinál sírunk.

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 5,5 hónapos koráig tartott a hasfájós időszak. Most már nálatok is el kell múlnia lassacskán. Kitartás!
2011. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5-2 hónapos koráig.
2011. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk addig volt így, amíg tejet ittam, és úgy szoptattam. 9 hónapos volt a lányom, amikor végre valaki tanácsolta, hogy próbáljam meg a tejet elhagyni az étrendemből. Ez bevállt, utána elmúlt a sírós pukizás.
2011. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Te csak 6 hós vagy? Ahhoz képest elég szépen írsz. Meg miért kell minden pukinál sírni, neked nem fáj, csak a babádnak.


Olyan idióta szokás ez a T/1-ben beszélés... -.-


Amúgy adj neki Espumisan cseppet, v tegyél meleget a hasára, masszírozd...

2011. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szopizik vagy tápszeres? Ha szopizik, ahogy előttem írták, semmi tejtermék, nem 1-2 napig, hanem legalább 2 hétig. Ha tápszeres, fel lehetne vetni a dokinak a Pepti tápszert, ami tejallergiásoknak való. Sok babának segített. Nekünk is csak ez volt megoldás (meg a hozzátápi, mikor már két étkezést kiváltottam).
2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Aki nem bírja megállni hogy ne szóljon be, az miért nem kussol inkább. Ti biztos mindenben tökéletesek vagytok.
2011. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

én csak hallgatni tudok,kussolni nem.lehet te tudsz.mi közöd hozzá,hogy én mit írok.akkor is debil szokás többes számban beszélni agyerekről.egész nap fosiztunk.aztán szopiztunk,de ki is hánytuk.a manókámnak nagyon fájt a hasa.szegény kis babóca nem tudott pukizni.de aztán büfiztünk és elmúlt a pocakfájásunk.utána megint szopikáztunk,majd szopcsiztunk is.utána fürcsiztünk.aztán még vacsiztunk is

hányinger

pontozzatok,aztán ennyi örömötök legyen

2011. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Neked meg annyi hogy itt puffogsz. Több semmi!
2011. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

én nem puffogok

magadról beszélsz?

én legalább,értelmesen tudok kommunikálni,nem többes számban és idiótán gügyörészve

2011. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem, te idiótán egyes számban.
2011. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!