Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt, hogy hajnalban...

Másnál is volt, hogy hajnalban jelentkezett a kólika (hasfájás)? Vagy akkor mi a baja? /többi lent/

Figyelt kérdés
5 hetes lányom hajnali 5-kor elkezd nyöszörögni, kifordítsa magát hátrafelé, majd vissza előre. Ez eltart úgy egy percig aztán két perc szünet, teljesen el is hallgat, majd újra kezdi az egészet, de végig félálomban van, csukva a szeme. És ez megy 8-ig. Nem segit a maszírozás, a hasratevés, a biciklizés. Másnál is volt ilyen? Abban sem vagyok biztos, hogy a hasa fáj-e. Az orvos is furcsálja a dolgot, mert hajnalban állitólag nem szokott ez előfordulni, és evés után fél óraval kezdődik a hasfájás, nálunk meg 1-2 óra telik el evés után. De akkor mi lehet a gond?
2011. dec. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig vannak kivételek, lehet őt ekkor bántják a gázok. És ha a mellkasodon aludna ilyenkor? Nálunk még az alvópárduc póz jött be, az alkaromon feküdt, ilyenkor vissza is aludt, aztán ha tudtam visszatettem az ágyába.
2011. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
éppen az aggaszt hogy ő félálomban van nem kel fel teljesen
2011. dec. 14. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
És pukizni szokott ilyenkor? Lehet nem ébred fel teljesen, hogy félálomba tud maradni.
2011. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igen ritkán, de szerintem azt már én préselem ki szegenybol

holnap megyunk neurologushoz, és csak remélni tudom hogy nem talal semmit se

2011. dec. 15. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy baja lenne, de azért írd már meg, hogy mi volt!

Szerintem ha baja lenne, az nem mindig korán reggel jelentkezne. A hasfájás ilyen délutáni-éjszakai "móka". Nála talán ilyenkor jön ki.

2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma voltunk orvosnál. a nyöszörgés valószinűleg a pocaktól van, más okot ő nem talált rá, de az hogy kifordítja magát C-be ez már nem jó. Vojta féle tornára fogunk járni. Nem vészes de a rehabilitáció fontos lenne számára, ezt mondta a doki. Mégsem volt alaptalan a félelmem. Köszi a válaszért
2011. dec. 16. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis gyógytorna sosem árt, mi is jártunk Dévény tornára. :)
2011. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!