Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen született babák szülei!...

Télen született babák szülei! Milyen babakocsit érdemes vásárolni kihasználás szempontjából?

Figyelt kérdés
Mindenképpen újat szeretnénk venni. Nov. végén születik a babónk, úh. még ráérek, de mostanában kezdem már a neten nézegetni a kocsikat. Mindenképpen kell, hogy mózes legyen, hiszen téli baba, nem árt ha sporttá lehet alakítani, de a multifunkciósból a hordozót ki lehet használni? Télen újszülöttet gondolom nem lehet benne hordozni, aztán 3-4 hónapos kora után meddig használható? Bár a korházból is haza kell hozni valamiben...
2009. máj. 19. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem pierre cardin babakocsim van 3 funkciós, és nagyon jó,én szerintem nagy kerekűt vegyél,mert a hóban nehéz tolni,na meg praktikus is legyen!Mózeskosárban hoztam haza fiamat és kb 3 hónapos koráig használtam is,most hordózót használjuk,ha kell!

Hány hetes vagy?

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Graco Quattro Tour Deluxe. Az ara is barati a tobbihez kepest, en hordozoval, mozessel vettem 79ezerert az outletben, de mashol is max. 85ert lattam at a tipust, ami nekunk van. Egyetlen hatranya, hogy nehez, tehat ha lepcsoznod kell, akkor ne ezt valaszd. Mire a fiam 6 honapos lett, jott a jo ido, es vettunk egy kis ernyokocsit (az elobb-utobb ugyis kell), es most azt hasznalom. A Graco teljesen dontheto egyebkent. Telen ujra azt fogom hasznalni, mert sokkal melegebb, mint az ernyokocsi.
2009. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szept közepén született a lányom, nagyon hideg/vacak ősz volt, korán jött a tél abban az évben.

Nekünk egy Retrus ruby volt, ami egy kétfunkciós, nagy batár kocsi.

A nagy kerekek kellettek a cudar útviszonyokhoz és mivel műanyag volt, jobban bírta a srtapát és a nagy hidegeket mint a felfújós gumikerekek.

Mózesrésze nem volt, de mivel széles, mély kocsi, így teljesen kényelmesen elvolt benne a babó, nem érte se szél, se hó se semmi, pedig az esővédőjét nem nagyon használtam, mert utáltam, hogy éri benne a levegő rendesen a gyereket.

(kaptunk kölcsön egy mózest, amit rá lehetett volna csatlakoztatni, de 1-2x kipróbáltuk és sose használtuk többet, nem volt rá szükség)

Kb 4-4,5 hós korától állítottam félülő pózba a háttámlát mert már élvezte h kiláthat ( és normálisan tudott ülni addigra), aztán jött a nyár, és vettünk egy extrakönnyű kis sportkocsit.

2009. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem februárban született a babám. Peg Perego babakocsink van multifunkciós és 4 kerekű. 1 mózes van hozzá, 1 hordozó és átalakítható sportkocsivá. Nem olcsó de meg vagyok vele elégedve. A mózeshez lehet venni külön autós szettet és akkor abban is szállíthatód mert anélkül nem szabad használni csak a hordozót. A hordozóját nagyon ki lehet használni egyébként mi télen is abba vittük mindenhová és 13 kg-ig jó. Szóval legalább 1-1,5 évig.
2009. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanazt ajánlom, mint az első válaszoló. A mózest jól ki tudod használni amíg pár hónapos. Tél végére pedig már nagyon jó a hordozó, kilát belőle, s mindkét irányból tolható. Könnyű tolni, összeszerelni, valamint mi sokat autózunk, így a hordozót csak kiemeljük és rátesszük a vázra.

Szerintem jobb, mint az ernyő alakúra csukható kocsik, mivel azok kis kerekűek, de ennek a kocsinak kis és nagy kerekei is vannak. Én nagyon elégedett vagyok, pedig babakocsiban sok tapasztalatom van, mivel már a 4. babám.

2009. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még azt elfelejettem, hogy ernyőre csukható a spotkocsi ill. a kerekes része.

A teljes neve pedig Peg Perego Pliko P3. Tényleg nem olcsó de ha nem szeretnél többet a babakocsi témával foglalkozni akkor nagyon megéri. Főleg ha még akartok gyereket.

2009. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző elötti voltam. :-)
2009. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Novemberben született a kislányom.Jané babakocsink van.Merevfalú mózese télen védte a hidegtől és én nagyobb biztonságban éreztem benne.Mi nem vettünk hozzá hordozót, mert nem akartuk gyötörni a gerincét.A mózes beköthető az autóba és csak 2,4 Kg.Mivel már elmúlt 6 hónapos a gyerek, ezért már a sportrészt használjuk.Könnyű és esernyővé csukható, mégis kényelmes a gyerekenek.Majdnem vízszintesig dönthető a támlája.

Én sokáig vadásztam erre a kocsira, mert az első perctől ilyet szerettem volna.Használtan vettük, de tökéletes állapotban volt, a mózes + váz + sportrész 50.000 FT volt.Nem csalódtam benne, nagyon elégedett vagyok vele.

2009. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek a gyors válaszokat, alig győztem olvasni, így munka közben :o) Mindegyiket megnézem majd, most már közelebb vagyok egy kicsit, hogy mégis milyet.

Elsőnek: 12 hetes vagyok

Szép napot Nektek!

2009. máj. 19. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Bergon, XSPR.

36 e Ft volt

2009. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!