Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kozmetikus Anyukák! Mit...

Kozmetikus Anyukák! Mit lehet/kell csinálni a baba pattanásaival? (5 hetes)

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

semmmit!!!!


ki ne nyomkodd.

ez a tejfehérjétöl van (mindegy hogy anyatej vagy táp)


elöször az arcán és max mellkasig lehet. ez elmúlik nagyon hamar. ha nem akkor kell az anyatejes anyának megnézetni mitöl lehet.

2011. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne csinálj vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj vele!!!
2011. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad piszkálni, elmúlik majd magától!
2011. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell vele csinálnod, most ürülnek a női hormonok, amiket tőled kapott, amikor a pocakodban volt. Ez egy sor más dolgot is okozhat a pattanásokon kívül, az én kislányom pl "menstruált" pár csepp vér kíséretében, miután hazahoztuk a kórházból. Képzelheted hogy megijedtem, mert ilyet nem említett senki a kórházban, de az ügyeletes felvilágosított, hogy ez normális jelenség.


A lényeg, hogy ha bármilyen kételyed vagy kérdésed merül fel, akkor először a védőnőt, gyerekorvost vagy az ügyeletet hívd fel, nehogy itt kapj helytelen tanácsot és kárt okozz vele a babádnak.

2011. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És az is igaz, amit előttem írtak, az anyatejnek is lehet ilyen hatása.
2011. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

kozmetikus vagyok :)



Ezek nem pattanások,hanem pusztán csak arról van szó,hogy most ürülnek a babád szervezetéből az anyai hormonok.Tenni semmit nem kell,én anyatejjel kenegettem egyébként és rohamosan javult.

Semmiképp ne nyomkodd!!!

Ha nagyon eldurvulna a helyzet,akkor lássa orvos.

Ami fontos,hogy egy kis időre érdemes lenne felfüggesztened a tejtermék fogyasztást,ha szopik a babád.Mert esetleg az is válthatja ezt ki nála,anyatejen keresztül.

2011. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is kozmetikus vagyok! Nem írom le,amit az elöttem szólók már igen,de azt tudnod kell,hogy kb. 2 hónapos korára lesz (még) szebb bőre, addig biztos tisztul. Régen én is aggódtam,de hidd el,a Te babád bőre is nagyon szép lesz, csak türelem:)
2011. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, és még cicije is megduzzadhat.
2011. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!!! :)

Kellemes ünnepeket Anyukák!

2011. dec. 21. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!