Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba hozzátáplálásán...

Tápszeres baba hozzátáplálásának megkezdése?

Figyelt kérdés
4,5hónapos lesz pénteken kislányom és vasárnap óta kóstoltatom vele az alma levét.Holnap már pépet is kap.Hogy folytassam,mivel,mennyit,mennyi ideig??Légyszi segítsetek és írjátok le,hogy mit hogyan kell!!Köszi
2011. dec. 20. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Előljáróban olvasd el ezt, én voltam az a nőszemély, aki részletesebben írt erről. Még kiegészítem, ha gondolod-

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a 19:34-es voltam, meg az alatta levő.
2011. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!krumplival folytatom a védőnő tanácsára.a kérdés,hogy sima vízben főzzem??gondolom nem lehet semmi ízesítőt tenni bele??
2011. dec. 21. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima csapvízben főzöm. Megvárom, míg szinte szétesik a krumpli, olyan puhára csinálom. Nem hagyom, hogy az összes lé elfőjjön, mert akkor nem tudom úgy pépesíteni, illetve nehezebb. Ne rakj bele még semmit (habár tápszer mehet bele, és akkor nem kell lét hagynod, hanem azzal hígítod), az én lányom nagyon szereti a krumplit, de ő már 1 éves és úgy eszi, mint mi, csak pépesen. :)
2011. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!