Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit szeretsz és mi az...

Mi az amit szeretsz és mi az amit nem szeretsz babád nevelésében?

Figyelt kérdés
Pl. szeretsz e pelenkázni, fürdetni, etetni, főzni neki, könyvet olvasni, hintáztatni, játszóterezni, öltöztetni, stb.
2011. dec. 20. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy őszinte legyek semmi nincs, amit ne szeretnék vele kapcsolatban. Mindent amit teszek szívből és érte teszem.
2011. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nálam függ a gyerektől, a gyerekek számától és a pelenka tartalmától, valamint a kedvemtől és a napi időjárástól. :o)

Amelyik gyerekem minden öltöztetésnél üvöltött, azt utáltam öltöztetni, amelyik röhögött még akkor is, amikor beszorult a feje félúton a pólóba, azt szerettem. Az első gyereknek még szerettem külön főzni. (Nagyon ráértem :o) Később azt szerettem, amikor már a mienkből lehetett nekik kivenni.

Ha élvezem a mesét, szeretek olvasni, de ha utálok egyet és századszorra kérik, akkor van hogy nem et mondok. Ha torokgyulladásom van, akkor is utálok mesélni.

Szóval valahogy így. :o)

2011. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az esti rituálét nem nagyon szeretem.

A fiam nehezen alszik el, órákig kell hozzá bemászkálni.

Egyszer már mondtam a lányomnak, hogy félek a babától. (3 éves) És olyan édesen mondta, hogy ne félj anya, hiszen látod, hogy milyen kedves. Épp ma mondta a férjem is, hogy ő már fél ettől a gyerektől, mert tudja, hogy egész éjjel virrasztani fogunk megint. Erre én is mondtam neki:

-Ne félj tőle, látod, milyen kedves!

Nyáron én szerettem játszótérre járni, legalább kimozdulunk. Újszülöttet öltöztetni nem szerettem, mert nagyon feszítik magukat, és mindig féltem, hogy nehogy fájjon neki. A pelenkával nincs bajom.

2011. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak azt nem szeretem,ha beteg.mást mindent szeretek
2011. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányommal nem szerettem játszóterezni, mert a világ végén lakunk, és konkrétan egy túra volt odaérni. Ott persze bekakilt addigra, meg éhes is volt, pelenkázóhelyiség persze sehol, én meg nem szeretek nyilvánosan pelenkázni...a játszóteres összeszokott anyukák meg kinéztek minket, mert idegenek voltunk, én meg amúgy sem vagyok egy hiperszociális személyiség. Azt se szerettem, amikor nem volt étvágya, és bármivel kínáltam, nem ette. Ilyenektől szomorú voltam.
2011. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért múlt idő, mert már van kocsim, és nálunk is lett játszótér azóta. :)
2011. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én fiam sokat bukott és állandóan mostam a textílpelusokat. Na, azokat utáltam vasalni, mert egy vasalásra akár 8-10 db. is összegyűlt:S

Épp a minap jutott eszembe még valami, majd megírom, ha megint eszembe jut:)

2011. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az esti fürdetést nem szeretem.Nemtudom miért, pedig a kislányom ennivaló közben, egyfolytában vigyorog, nagyokat kacag de én mérhetetlenül unom, hogy sokáig ott üljek mellette és századszor is játsszuk el h dobálom felé a kiishajókat hangosan kurjongatva közben, meg felöltözni sem szeret ilyenkor én meg rettegek, hogy egyszer lepottyan a mosógépről.Aztán leteszem aludni és ha mázlim van elalszik, ha nincs akkor legalább 2 órán keresztül mászkálok hozzá, felveszem, leteszem stb, stb...

Azt sem szeretem mikor nem hagyja magát pelenkázni és csak forog, visít, feszíti magát.Néha sikerül elterelni a figyelmét máskor semmi nem jó.

Hálisten jól eszik, talán azt utálom a kajálásban, hogy állandóan az órát bámulom, hogy mikor van kajaidő és számolgatok.

Ezektől eltekintve imádok mindent ami a kislányom körüli teendőkkel kapcsolatos, mert amúgy egy angyal a kis drágám:)

Újév napján lesz egy éves:)

2011. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!