Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van 7,5 honapos babám és...

Van 7,5 honapos babám és sajnos babás barátaim nincsenek, jo lenne találni barátot akivel megbeszélhetem a mindennapi dolgokat. De hol? Probáltam több forumon, semmi eredmény! Pécsi vagyok és ugy látszik senki nem akar barátkozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ötlete,vagy esetleg pécs kertvárosbol itt van és olvas irjon,privit is akár.
2009. máj. 19. 08:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most nézem amit irtam,szoval jo lenne találni barátnöt akivelmegbeszélhetem a mindenapi dolgokat,tapasztalatot tunánk cserélni.
2009. máj. 19. 08:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak pécsi lennék! Hasonló korú babával, hasolnó cipőben járok, csak én Zuglóban lakom Budapesten. :-) Ha sétálni mentek, akkor figyeld a babakocsis anyukákat. Ha találsz egy szimpatikusat, szólítsd meg. Ha mentek játszóházba, babaúszásra vagy bármi babás programra, ott is ismerkedhetsz.
2009. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már írtam neked priviben, de nem válaszoltál. Pedig két levelet is küldtem. Most kiírom ide a mailcímem hátha akkor írsz is választ. fenyosine.timi@gmail.com

Mi a TVT ovinál lakunk. Egy éves a kislányom. Üdv: Timi

2009. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Gödöllőn lakom, 6hónapos kislányom van és én is ebben a cipőben járok.:)
2009. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ezen a fórumon találtam rá egy nagyon-nagyon aranyos, jószívű anyukára, akivel azóta nagyon jó barátnők lettünk. A kislányaink alig 2 hónap a korkülönbség. Egymástól 100km-re lakunk, de már egyszer találkoztunk, meglátogatott minket kis családjával. Hamarosan mi megyünk hozzájuk látogatóba.

Az egész úgy indult, hogy a kiírt kérdésére írtam választ....

2009. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
PÉCSIEK NINCSTÖBB?IRJATOK!!!kÖSZI!
2009. máj. 19. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:
szia.én is hasonló cipőben járok.pécsi vagyok én is kertvárosi.5 hónapos a kisfiam.ha gondolod irj.
2009. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

ha ennyire unatkozol vagy rossz egyedül nekem is írhatsz én is kertvárosban lakom!

Nyugodtan írj válaszolok! és talizhatunk is :D

2009. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kEDVES UTOLSO!sZIVESEN IRNÉK DE NEM ENGEDÉLYEZTED A PRIVIKÜLDÉSÉT,HA MEGTESZED IROK!
2009. máj. 19. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:
engedélyeztem, és bocsi :)
2009. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!