Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Friss anyukák! Ti mire tornázt...

Friss anyukák! Ti mire tornáztok? És milyen rendszerességgel? Eredmény?

2011. júl. 28. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aerobik. 3x 1 óra. Az előző gyerkőccel is így ment le 10 kg. Szerintem több is ment volna le, de terhes lettem. Most megint eljárok, de még nem nagyon indult be, igaz még szoptatok, úgyhogy csak a torna van, semmi fogyókúra.
2011. júl. 28. 14:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Pilatesre járok a barátnőimmel hétfőn,szerdán és pénteken.Ezen kívül még itthon futópadozok esténként,néha elmegyek futni,ha olyan az idő.

Hétvégente néha teniszezem pár órát,de az nem olyan rendszeres.

2011. júl. 28. 14:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Szülés után mikor kezdtétek és mikor lett eredménye?
2011. júl. 28. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 5 hónappal szülés után kezdtem. A csekélyke eredmény kb. 1 hónap múlva jelentkezett. Szerintem sokkal többet tudnék leadni, ha nagyobb lenne az akaraterőm. Még szopizik a babám és szoptatás után nagyon kívánós vagyok, így kicsit sokat eszek.

Az elsőnél 5 hónap alatt ment le a 10 kg, szoptatás után kezdtem nála a tornát, akkor volt 15 hónapos. (első válaszoló)

2011. júl. 28. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

16 kiló plusz volt rajtam összesen, a kórházból már csak 8 kiló felesleggel jöttem haza.

Itthon nem nagyon ettem az első hetekben, így lement még 3 kiló. De így is maradt olyan 4-5 kiló. Már voltam párszor konditeremben, de az nem az én világom. Tornázni sem nagyon tudok eljárni, mert csak egy segítségem van,a férjem, neki meg sokszor csúszik be meló délutánra. Így kb. 1 hete elkezdtem itthon tornázni, le is ugrott másfél kiló. De annyira belelendültem, hogy meg sem állok a kitűzött 4-5 kilónál. Terhesség előtt sem voltam túlsúlyos, olyan 2-3 kiló volt rajtam, amit tudtam volna nélkülözni. Most azt is ledobom. :)

5 hónapos kislány anyukája

2011. júl. 28. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeg lemaradt: gyerek zenékre szoktam tornázni, mert a kislányom azt szereti hallgatni. Ő fekszik a szőnyegen, én meg ugrálok előtte napi fél órát. Jól szórakozik rajtam! :D
2011. júl. 28. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hetes, és kb. 1 hónapja tornázom. Az elején pár napig a terhes tornát csináltam, aztán elkezdtem a Rubint Réka dvd-ket napi 1 órában, de eleinte kihagyva a hasizom gyakorlatokat. Most már végigcsinálom a teljes tornát. Van hogy biciklizem vagy futok a torna helyett. 2 kg-nak kéne lemennie, de elég sokat eszek, főleg édességet, ezért ez egyelőre várat magára. Annyi eredmény azért van, hogy feszesebbnek érzem magam.
2011. júl. 28. 15:32
 8/10 A kérdező kommentje:

Én 4 hete szültem, császárral.

A hasizmot akkor hagyjam ki?? Épp az lenne a legfontosabb.

2011. júl. 28. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
még kontrollon sem voltál. Én császár után 4 héttel alig bírtam még mozogni. Vagány vagy nagyon :) Hasizom... vicces... :)) Szerintem várd meg mit mond a dokid és csak utána kezdj el tornázni
2011. júl. 28. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:
5hete szültem, császárral. változó, ki hogy érzi magát, én az 5. napon már takarítottam itthon, szal mázlis vagyok, nekem olyan volt, mintha nem is műtöttek volna, meg sem éreztem. de tornázni még nem merek, megvárom a kontrollt, mégiscsak 1 hasi műtét, hiiába, h nincs probléma, belül az még nem jött helyre. sztem várd ki a kontrollt, s ha a doki szabad utat enged, hajrá.
2011. júl. 28. 18:18