Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Inglesina...

Mi a véleményetek az Inglesina Classico kocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szép:)

csak nem tudom manapság mennyire praktikus.De az biztos, hogy mindenki meg fog bámulni, ha ilyet vesztek:)

2011. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de nem tudom, hogy mennyire megfelelő egy gyermek igényeihez mérve..
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek a gyerek igényei amit ez ne tudna teljesiteni?
2011. dec. 21. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok, szerintem a baba szempontjából tök mind1, mármint biztos kényelmes ez is, mint egy másik kocsi.De fél éves kora után már nem igazán tudod majd használni.

A másik, hogy gondolom ez egy ilyen sétálós kocsi lenne,nem?Vagy az autóba hogy lehet betenni?

2011. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaj, nem tudok véleményt mondani a kocsiról mert nem ismerem, csak el szeretném mondani, hogy GYÖNYÖRŰŰŰ!!!!


Ha megteheted, vedd meg, ááááá, GYÖNYÖRŰŰŰŰŰ:)

2011. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Leírom amik eszembe jutnak :)


Nem tartom valószínűnek, hogy dönthető lenne a támlája, ezért ebben csak fektetni lehet a gyermeket, nem sokáig lehetne egy ilyen kocsit használni, mert a picik elég hamar érdeklődővé válnak és ebből nem látna ki.


Nem lehet téliesíteni.


A kerekei nagyok viszont vékonyak, ezzel nem igazán tudsz közlekedni rossz utakon, járdákon, mivel nem bolygósítható, ezért se forogni se jobbra-balra kanyarodni nem tudsz, csak ha emelgeted a babakocsit.


Nem fordítható át a tolókar.


Nincs hova pakolni a baba dolgait.


Újszülött esetén hasznos szokott lenni a mózes, mert séta után abban egyszerűen betudni vinni a lakásba és nyugodtan tud tovább aludni a gyermek. Ehhez gondolom nem tartozik se mózes, se hordozó.


Ezek jutottak most eszembe per pillanat.

2011. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2011. dec. 21. 20:55
 8/14 A kérdező kommentje:
2011. dec. 21. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Így egészen más, az előző képen még azt se láttam, hogy lehet pakolni az aljába. :))


Akkor visszavonom az eddigieket, így már teljesen más a helyzet.


Ha tetszik szerintem nyugodtan megvásárolhatjátok!


Boldog babavárást!!

2011. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

megint első.

Amiket utolsó írt az hülyeség, már bocsi utolsó...nem kell bolygó kerék, a nélkül is ragyogóan lehet közlekedni.

A külön mózes sem feltétlen szükséges, nekünk pl soha nem volt.

A baba dolgit tudja hova pakolni,látszik a képeken.

Ma már alig van olyan babakocsi, amelyiknek átfordítható a tolókarja, ez sem gond.

Nekem még mindig az a kérdésem, hogy hogy fér be a kocsiba?Gondolom nagy csomagtartó kell hozzá,nem??


Amúgy gyönyörű, de tényleg az!!!Én megvenném, ha tehetném...:)Megkérdezhetem, külföldön éltek?Vagy itthon lehet ilyet kapni?

2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!