Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inglesina zippy sport babakocs...

Inglesina zippy sport babakocsi tudtok róla valamit? Hol kapható? Az esernyőre csukható érdekelne. Expressen láttam.

Figyelt kérdés
milyen gyártótól származik, kényelmes van valaki babájának?
2010. máj. 3. 18:54
 1/3 anonim válasza:

Nekünk Inglesina Zippy Free fordítható üléses (ki- és befelé is fordítható) ernyőkocsink van, nagyon jól kezelhető, kényelmes, stabil, megérte az árát.

Magyarországon nem kapható, de ismerek egy tolmács csajt aki kérésre behozza Olaszországból.

2010. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Már Magyarországon is kapni, a Kika áruházban (én a Reittter F. utcánál lévőben láttam) van rendelésre (8 hét szállítási idővel). Én bátran merem neked ajánlani, nézz szét, mert sok fajta van ( [link] Külföldön nagyon dícsérik, sokan jobbnak tartják, mint a Peg Perego-t - csak ez nincs agyon reklámozva, emiatt nem is olyan drága. Külföldről ugyanannyiba kerül, és még garanciád sincs rá, míg a Kika ad rá 1 évet.

2010. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyenünk van. Tényleg jól össze lehet csukni,ezért is vettük, mert sokat megyünk kocsival, és akárhol csak előkapom... :) Mi Székesfehérváron vettük. Meg vagyok vele elégedve,annyi ami nem tetszik benne hogy a pántoknál a szövetet nem lehet leszedni, így nem mosható :S Az én kislányom meg szeret a babakocsiban nassolni... :) Remélem segítettem.
2011. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!