Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici Sinlaccal kevert főzeléke...

Pici Sinlaccal kevert főzeléket adhatom pár órával később is, vagy az már kuka, ha délben nem fogyott el?

Figyelt kérdés
mondjuk vacsira, most hütőben van.
2011. dec. 22. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
odadhatod a vélményem szerint föleg hogy hüttöbe állt4
2011. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hú, de gyorsan válaszoltál


betettem a hütőbe egyből, mert ebédre nem ette meg az egészet a lányom

2011. dec. 22. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan add oda neki. Én előre szoktam főzni 2 napit. Felét aznap eszi meg, másik felét másnap. Igaz, Sinlac nincs benne.
2011. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, pont a Sinlac miatt kérdezem ,mert ugye az speciális tápszer vagy mi
2011. dec. 22. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Sinlac mindig "szétesik". Olyan lötty egy idő után, nekem nem lenne gusztusom megenni, így a kicsinek sem adom oda.
2011. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés, mondjuk te a kinézete miatt nem adod, de hivatalosan adhatnám?
2011. dec. 22. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:

speciális tápszer vagy mi :) erre reagálnék...

a sinlac főleg tejérzékeny babáknak van (ettől függetlenül bárki eheti), rizs és szentjánoskenyérmag az összetevője, tehát nem tartalmaz tejet.

hát ennyire speciális :)))

enyém ezt ette, ő tápszernek mert még kicsi volt mikor kapta. semmi baja nem lesz, csak "összetrottyan" és nem túl guszta, de ha csak picit tettél a főzelékébe sűrítésnek akkor észre se fogod venni :)

2011. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Bocsi, de én félreértettem a kérdést. Én magára Sinlacra magában írtam, hogy szétesik és nem guszta. Ha kajában van egy kevés, szerintem az nem esik szét, azt odaadnám.
2011. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!