Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyat, hogy...

Hallottatok már olyat, hogy egy babának a száraz levegő miatt folyik az orra?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál a kisfiammal mert valami nagyon durván folyik az orra és éjszaka fél óránként kellett szívni.Más tünet nincs.A doki megnézte igaz még a torkát sem nézte meg és kapásból rámondta, hogy ez a levegő miatt van.Panelban lakunk ilyenkor nálunk kb 27fok van de ő külön szobában van és ott le van zárva a fűtés+párásító megy és így is 24fok van.Egész nap nem folyt neki most este viszont újra.Teljesen átlátszó folyadék jön ki neki.Szerintetek?
2011. dec. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a száraz levegő miatt nem, de a párásító lehet, hogy elindított valamit!
2011. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is panelban lakunk. A párásítót amikor bekapcsoltuk folyt az orra, amikor meg nem, akkor meg nyugodtan aludt. Úgyhogy már be sem kapcsoljuk, csak alvás előtt jól kiszellőztetünk, hogy hűvös legyen
2011. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párásító kb 2 alkalommal ment 10 percig minden alvás előtt kinyitjuk az ablakot legalább 15 percre és a radiátoron van párologtató.
2011. dec. 22. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Fűtési szezonban száraz a lakás levegője, mindegy, hogy konkrétan kisfiatok szobájában nem megy a fűtés, a levegő nem áll meg a küszöbnél. Ha meleg, száraz a levegő a lakásban az kiszárítja az orrnyálkahártyát, és ilyenkor fogékonyabb a fertőzésekre. Jól írtad, szellőztetni kell; párásítani is, amennyiben már "vágni lehet" a levegőt, annyira száraz; illetve Sterimar orrspray-t használhattok (én fültisztító pálcikára fújtam belőle, és úgy ecseteltem vele kisfiam orrbelsejét), vagy Otrivin orrcseppet (mi ezt használjuk most, kisfiam 1 éves). Jobbulást! :)
2011. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is ugyanez volt a helyzet. Porszívózás, Sterimar orrspray és pár nap alatt elmúlt.
2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!