Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be kislányom nyakát?

Mivel kenjem be kislányom nyakát?

Figyelt kérdés

Ebben a nagy melegben tiszta piros szegénynek a nyaka. Nem javult se hintőporozásra, se a Bephanten kenőccsel sem.

Mit tegyek?


2009. máj. 19. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld körömvirággal.
2009. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia nálunk úgy javult, hogy este olajozás, nappal hintőporozás 2x, 3x is. 4 nap alatt szinte teljesen elmúlt a pirosodás.
2009. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Körömvirágot 3 éves kortól lehet, de van kimondottan babának való. Canestent próbáld meg, ha az nem segít pár napon belül, allergia és ekcéma krém rendbehozza. Mi is most jöttünk ezzel a panasszal a dokinktól.
2009. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk is ez van, a dokim a Pimafucort krémet mondta, ma kezdtük elvileg holnapra javulni kell, péntekig ha javul nincs gond, ha nem bőrgyógyász valószínű, próbáld ki ezt a krémet.
2009. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sajna Elocom lett a vége. De hallottam az Excema-repair-ról, most azt próbáljuk.
2009. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SANATOPIC börpuhito kenőcs.Patikában lehet kapni.Kimondottan babáknak lett kifejlesztve ez a krém,mi felnöttek is ezt használjuk. Ekcémás börre is ajánlják babáknak.Ird be a keresöbe a krém nevét és elég sok mindent megtudsz rola
2009. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21:43tól kérdezném, hogy ekcémára, ha épp belobban lehet-e vajon kenni, nem csípi nagyon? Ha esetleg tudod..
2009. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a popsikenőcsel kenem neki sundocream 2-3 nap alatt elmullik.
2009. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt a problémánk és nem segített a hintőpor meg a kenegetés sem és a dokibácsi lila ecsetelőt írt fel és egy nap alatt helyre jött.azt mondta a hintőporral csak rosszabb lesz ha teljesen összeér a nyaka.
2009. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam a sanatopicot én is az ekcémás babára. De az csak a köztes állapotban jó, sima testápoló segít fenntartani a bőr zsír és nedvességtartalmát., fellángolt állapotban vagy a steroidos krém, vagy a exxema repaire segített.
2009. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!