Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendonba milyen indokokkal...

A Brendonba milyen indokokkal vesznek vissza garanciális babakocsit? Vagy milyen hibájának kell lennie?

Figyelt kérdés
Vettünk ott egy babakocsit, de most, hogy pár napja használom rendesen az utcán, úgy tűnnek fel rajta a hibák. Konkrétan nincs hibája, csak nagyon imbolyog a babakocsi meg hasonló apróbb dolgok amik használatkor jönnek elő. Szerintetek hogyan vihetném vissza?
2011. dec. 25. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék és (babakocsistól) és megmutatnám,elmondanám mi a bajom és akkor meg tudják mondani,hogy mit tudnak tenni...
2011. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, el kell, hogy szomorítsalak. Nagyon komoly hibának kell lennie, hogy visszavegyék szerintem. A múltkor én is bevittem a babakocsinkat, mert a támlát nem jól lehetett állítani, és a kerék sem volt az igazi. Mielőtt bármi is történt volna, egy eladó jól átnézte a kocsit, hogy valós-e a kifogásom. De ha valós sem a visszavétel jön, hanem a szerviz, de még mielőtt beküldenék, ők ott helyben megpróbálják megcsinálni, nekünk mondjuk sikerült is. Szóval, ha a kocsi alapból tényleg ilyen, akkor sajnos nincs mit tenni. Próbáld meg tényleg, hogy beviszed, és elmondod mi a gond, lehet, hogy tudnak segíteni, lehet, hogy nem, de ha alapból ilyen a kocsi, akkor sajnos nincs mit tenni.
2011. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem használtuk még a babakocsit, mikor észrevettük a hibát, viszont addig hadakoztunk velük, míg visszaadták az árát. Ahogy levettük a mózest és csak a vázat tologattuk, teljesen beremegett az egész. Elvittük (70 km oda-vissza az út), azt mondták, felküldik szervízbe. Hát, nagy nehezen visszaküldték a vázat, viszont rájöttünk, hogy a nagy fenéket küldték fel Pestre, ugyanaz a váz volt, mint amit elvittünk. Aztán haza a mózesért és a többi tartozékért, visszakértük a 160 ezer forintunkat, majd kompenzációért (hogy az ő hülyeségük miatt mi autóztunk oda-vissza 4-szer) kicsikartunk belőlük 10 ezer pontot a Brendon kártyánkra. Ezt mind ők nem tették volna meg, ha mi nem vagyunk erélyesek. Én személy szerint akkor egy hatalmasat csalódtam a "baba- és mama barát" cégben.

Mindenképpen vidd vissza és reklamálj!! A TE pénzed.

2011. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!