Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levinnétek a falu másik...

Levinnétek a falu másik végébe az 5 hónapos babátokat ilyen ködben meg hidegben anyosékhoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta ködben, esőben és -5 fok alatt nem lehet kivinni, így mostanában nem is nagyon megyünk ki.
2011. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem a hideg miatt nem vittem le mert attól ki szoktam vinni, jól felöltöztettem és megyünk hanem azért mert nagyon nagy köd volt még az orromig sem láttam. A múltkor is kivittük rá egy hétre vihettem az orvoshoz mert beteg lett. Nincsenek eltíltva mindig elkapták meg le is vittem hozzájuk, megérthették volna, hogy olyan ködben nem viszem végig a falun mert nem akarom hogy beteg legyen. Ma akartam elsétálni vele de ezután a cirkusz után amit levágtak biztos nem fogom.
2011. dec. 27. 12:27
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, nem csak a hideg a lényeg, hanem ez a ködös, csúnya idő. Anyósod lehetne megértő is veletek szemben, hiszen egy kicsi babáról van szó.
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy hét múlva vihetted a dokihoz, akkor az nem a ködtől volt ..
2011. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Megértő? Sose volt az még hat hetes sem volt a pici mikor elvitte. Nyár volt oda adtam neki aztán mikor nemet mondtam mert nem akartam hogy állandoan hurcolássza hogy olyan picike és ráadásul megis volt fázva megcsinálta a családi botrányt. Eljöttek hozzánk és a saját házunkba kiabálltak velem, hogy vegyem tudomásul ha nem költözünk el elveszik a gyereket. (Az én szüleimnél lakunk). Szóval nem ez volt az első cirkusz amit csináltak velünk.
2011. dec. 28. 15:14
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor ez a kérdés majdnem felesleges is volt, hiszen tett már róla anyósod elégszer, hogy ne vidd le a Babádat.Ezzel csak a saját lelkedet nyugtattad meg. Hát lehet én sem vittem volna így :)
2011. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul, Neked nem a hideggel, hanem Anyósoddal van problémád :-)
2011. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Őszintén mint kettővel próblémám van. 15 éves korom óta kitartok a fia mellett amíg ő távol dolgozott én itthon vártam nem jártam szorakozni sem. Kitartottam mellette jóban roszban. Elviseltem hogy úgy ugrál az anyjának mint egy pincsi kutya holott már nálunk lakott. Az anyja sokszor csak a buszjegy árával engedte vissza, mikor haza ért elvette tőlle az összes pénzést. Adósságot vetetett fel vele. Amikor elvesztettem az első babát az esküvő előtt még azt is leakarta mondani. Azt hazudta hogy a férjem nem akarta az esküvőt. Még arra is rákérdezett hogy nem e lehet lemondani a templomot. Az esküvő után amibe mi is beszálltunk rám kiabállt egy kölcsönt amit nem is én kértem. Amíóta megszületett a fiam mindenbe bele szólna, hogy hogyan neveljem mikor vigyem ki. Persze még terhes voltam soha egyszer sem kérdezte meg hogy miből fizetem a dokit vagy hogy megyek be. Ha beteg a kicsi egyszer sem hív fel nem érdeklődik. Mindig megadtam neki a tiszteletett mert csak a férjem anyja de ami sok az sok, fogadja el végre hogy a fia megnősült és ne csinállja állandoan a cirkuszt. Szóval igen bajom van vele is, de ez nem csoda. Hat éve tűröm az ilyen dolgait és kezdek bele fáradni.
2011. dec. 29. 16:24
 19/26 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyen Anyósod, próbálj meg ne foglalkozni vele. Ő már jobb nem lesz, csak rosszabb, ahogy mondani szokták :-)

Viszont a Férjeddel nem ártana elbeszélgetni, hogy elég felnőtt, már gyereke és családja van, ki kéne vonulnia a mami vonzáskörzetéből ...

Kitartást Neked!

2011. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hörghurutja van a kicsinek de a mamája nem jön le megnézni mi van vele. Egyszer volt itt a babuka keresztanyjával, tudta hogy beteg el akarta vinni miután kinyögöt egy bocsánatot amiért karácsony másnapján elzavart minket a férjemmel együtt. Nem adtam oda azóta nem is jött. Hogy bírja ki hogy ne legyen rá kíváncsi a saját unokájára?
2012. jan. 5. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!