Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lassan 7 hetes. Úgy...

Kisfiam lassan 7 hetes. Úgy olvastam, hogy 6 hetesen már mosolyogni szoktak a babák. (Persze tudom, hogy minden baba más és más. ) Ő még csak nagy ritkán szokott mosolyogni. Más babája is van így? Le vagyunk maradva?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam sem mosolygott, mások / egyidős babák / sokat mosolyogtak, az enyém meg legfeljebb álmában egy-egy rövidkét. Azóta 5 hónapos és nagyon sokat mosolyog, úgyhogy ez szerintem nem lemaradás hanem " fajtája" dolog.
2009. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 8 hetes volt amikor egyáltalán EGYSZER is mosolygott,,,akkor is egy napraforgóra:)) véletlen se rám, vagy az apjára:)

Vannak babák akik tiszta vigyorik már 5-6 hetesen is, sőt már előbb, és vannak akik kivárják, én amúgy úgy tudtam hogy 2 hónapos kor, hát a 8 hét az akörül van.

Ne aggódj, majd belejön:)

2009. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Akkor nem aggódok emiatt!
2009. máj. 20. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs le maradva! Az én fiam is csak ritkán mosolygott ennyi idősen, most meg már (10 hós) igazi kis mosolygós huncut kópé.
2009. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!