Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hetes a babám...

Két és fél hetes a babám szopizik és a tejcsitől kis piros pöttyök lettek a szeme alatt meg a homlokán. Mivel kenhetem be neki? A sudocrem jó rá esetleg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell bekenni semmivel sem. Majd elmúlik.
2011. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerria ***** válasza:
38%
Valószínűleg olyat ettél, ami a tejen keresztül kiütötte. El fog múlni, szerintem ne kend be neki.
2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog!Nem kell kenni semmivel max anyatejjel vékonyan!
2011. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kis anyatejjel bekenheted, de amúgy elmúlik magától.
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Sajna eddig nem múlt hanem egyre több jött ki,de akkor megpróbálom a tejjel hátha javul kicsit :)
2011. dec. 27. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy azért ilyen a babám arca, mert erős a tejem. Ez nem tudom mennyire igaz, de kb 3 hónapos korára múltak el a pöttyöcsék. Azóta nem jött ki új.
2011. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, semmi baj!!! Nem kell semmivel bekenni! Valószínűleg a tejkiütések azok! Egyszerűen arról van szó, hogy a TE hormonjaid most ürülnek ki a szervezetéből! Hogy teljesen megnyugodj, keress rá a neten a tejkiütésre!
2011. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő próbáljam meg popsikenőccsel bekenni vékonyan... hát mi sudocreamet használtunk a popsira, bekentem vele, és mivel az erős hámlasztó, elkezdett kopni a bőre, és úgy nézett ki szegényem pár napig mintha rohadna a pofikája :( (persze a gyógyszertári kenőcsre gondolt a védőnő, csak nekem ez nem jutott eszembe) De szomptatásnál pár csepp tejcsivel bekened az enyhíti. Nálunk nem múlott el tőle rendesen, de jobb lett!
2011. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást...akkor türelmesebbnek kell lennem ennyi az egész?De annyira sajnálom szegénykémet...
2011. dec. 28. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Neki ez nem rossz. Nem viszket, nem fáj, azt sem tudja, hogy ott van. Légy türelmes, el fog múlni :)
2011. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!