Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Fiam arcán...

Mi lehet ez? Fiam arcán megjelent egy szabálytalan szélű, kb. újhegy nagyságú piros folt. Eléggé száraznak tűnik a folt területe. Van vkinek vmi ötlete, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Csak ez az egy folt jelent meg rajta. Nem evett semmi "újjat" és nem is használtunk semmi újjat.
2011. dec. 23. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

valószinű hogy a hidegtől van!

kend a kis pofiját mielött kimentek a levegőre,s utána is.

nálunk is volt már ilyen,nem kell aggódni, érzékeny a kis bőrük,figyelni kell az ápolására.

2011. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ekcéma lehet. millió dologtól lehet. Étel, hideg, mosópor, betegség, stb. Kend be valami zsros krémmel.
2011. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kókuszolajjal vagy kókusz zsírral , esetleg olivaolajjal kend be.
2011. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak a combján volt hasonló. A dokinéni csak annyit mondott rá, hogy ekcéma, és figyeljem, nem nő-e. Néhány hónap alatt eltűnt, semmit nem csináltam vele.
2011. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán szokott ilyen lenni. Ha megcsíp egy bolha (anyukáméknál van a macskában, kutyában sajnos), akkor az nagyon feldagad, sokáig viszket, sebesen gyógyul. Ilyenkor szokott jelentkezni nálam az ilyen folt. Magától el szokott múlni. Úgy tudom, kontakt ekcéma.
2011. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!