Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szokott inni 7 hó...

Mennyit szokott inni 7 hó körüli babád?

Figyelt kérdés

Az én pici fiam elfogyaszt 4 cumisüveggel is egy nap (az éjszakát is beleszámítva). 1 cumisüveg 125 milis. Csak vizet iszik.

Emellett csak anyatejes, de már sokmindent eszik.

Nem sok ez?

Tudom, hogy jó, ha iszik, csak azért kérdezem, mert fél füllel hallottam, ha sokat iszik egy baba, az utalhat cukorbetegségre.


2011. dec. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem alig iszik 50 ml-t. :(
2011. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hónapos, kb. 6x szopik egy nap (éjszakaival együtt) alkalmanként kb. 80-100 millit. Emellett mindössze 100 ml körüli teát vagy gyümilevet iszik meg, de ez a maximum és ritka, inkább kevesebbet.

Nem is tudom, ez elég-e, most elgondolkodtattál ...

2011. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan lányom 2x szopizott, és napközben kb. 100 ml vizet ivott meg.
2011. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Béka fog nőni a hasában. :) A 4 cumisüveg csak víz és ezen felül kap tejet? Amúgy nekem is soknak tűnik egy picit. LLehet, nem ártana megnézetni.
2011. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a 4 cumisüveg csak víz, és emellett 4 óránkét szopizik kb 100-150 milit, és közte kap 10 óraira gyümölcsöt, uzsira is vagy gyümit, vagy mást.

Sokszor kínálom a vízzel, és mindig iszik belőle.

De én is jobbnak látom megkérdezni a dokit.

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!