Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtétek el a...

Ti mikor kezdtétek el a hozzátáplálást! A kisfiam 3 hónapos és nem tudom mikor merjem elkezdeni a hozzátáplálást. Tápszert eszik milumil ar optimat. Eggyel talán medig kell várni vele 3-4-5 hónapos korig?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A védőnöddel nem beszéltétek meg ezeket??vagy a dokival??

Általában tápszeres babánál 4 hónapos korban szokták javasolni elkezdeni de én azt gondolom,hogy mivel a te babád még 4 hósan bőven benne lesz a télben én várnék vele 5-6 hós koráig mire jobban lesznek friss gyümik,zöldségek!

Innen szemezgethetsz egy kicsit: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hozz%E1t%E1p..

2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan biztosan korai. 6 hónapos koráig a tápszer ugyanúgy kielégíti a szükségleteit mint az anyatejes babáknak az anyatej, tehát még 6 hósan se késtél el vele. Én 5 hónapos koráig biztosan várnék.
2011. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanezt a tápi eszi, 5 hónaposan kezdtem.
2011. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért eszi ezt mert refluxos és ez vált be!

2011. dec. 27. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. Szerintem minimum 4 hónapos koráig várj vele, ha bébiételt akarsz adni. Ha te akarod megcsinálni, akkor ráérsz amíg jönnek a friss gyümölcsök. Ha február végén elkezded a télen is kapható gyümölcsökkel, aztán mire odáig juttok, lesz más is.
2011. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan 5. honap végén kezdtem
2011. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne 6 hós koráig várni. Ugyanis addig nem érett rá az emésztőrendszere. Sőt, ha refluxos, akkor szerintem tutira nem segítene a korai hozzátáplálás.
2011. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tekike99 ***** válasza:
6 hó
2012. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!