Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik. Ez lehet a betegség...

Nem eszik. Ez lehet a betegségtől? Van egy 6 hónapos kisfiam, kb 1 hete kezdőtött valami nátha nála, nagyon folyik az orra, hiába az orrszívó,3 perc után tele van megint.

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál, a szokásos dolgokat írta fel, nurofent, ha kell, mucopront,fenistil csepp. Adom is ezeket neki. Ahogy ez a nátha kezdődött elutasította a főzeléket, gyümölcsöt, pépet...mindent ami kanals volt, csak a tápszert itta meg. De ma már azt vettem észre, hogy azt is alig alig akarja megenni. Csak remélni merem, hogy ez a náthával van összefüggésben, és nem valami komoly baja van.
2011. dec. 28. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
És ma már a hasa is ment 2 alkalommal is. Bár ezt sem tudom, hogy nem a tápszertől kakált hígabbat a szokásosnál. Vagy a foga jönne? Vagy az is meg a nátha is? Elvinnétek a dokihoz?
2011. dec. 28. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz.
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem jön a foga, minden tünet egyezik :)

nátha, hasmenés, étvágytalanság. Nálunk is így volt. Illetve még láz is volt, meg nem aludtunk egy hetet (óránként kelt), aztán kibújtak a fogacskái alul, és lassan az étvágy is visszajött.

2011. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma aludta végig az éjszakát 1hét óta,csak enni kelt fel.nagyon remélem,h neki is"csak" a foga:)
2011. dec. 29. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!