Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó-porszívó/nátha?

Orrszívó-porszívó/nátha?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most lett először náthás a babám, de a porszívó már tönkre is ment. Milyet érdemes venni? Van amelyik pl. túl erősen szív?


És miért szörcsög az orra, ha kiszívomt utána is? Már semmit sem szív ki a szívó, de hallom időnként, hogy szörcsög. Szoktam sprézni is, de az sem segít.

2010. szept. 20. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Válaszolnék (ha tudnék),de nem értem a kérdést.

Mit szeretnél tudni?!

2010. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hamarabb ment a kérdés, bocsi.
2010. szept. 20. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
porszívóból olyat vegyél amivel szeretnél porszívózni....állítani mindegyiket lehet, de a miénk pl gyengus és maxon is szoktam szívni (előtte persze mindig megnézem, h nem e erős). Kiszívni teljesen azért nem tudod, ill. kiszívod, de attól a gyerek még meg van fázva ezért szörcsög.....csak a nagyja jön ki!
2010. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van még egy porszívnk, de minden nátha egy porszívó lesz? Honnan tudom, hogy túl erősen szív?
2010. szept. 20. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Az orrszívó szabályozza a szívóerősséget, mindegy, h milyen a porszívód.


Egyébként attól romlott el, h szívtad az orrát? Vagy ha nem akkor nem értem a kérésed másik felét:)

2010. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még egyszer elolvastam, automata orrszívód van, nem pedig porszívóra köthető, ha jól értem.


Azokat felejtsd el, vegyél ilyet:

[link]


Ez nem fog elromlani, nekünk is ilyen van, a porszívó csövére kell csatlakoztatni, és úgy szív.

2010. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is ilyen van, mint a link, a porszívó motorja nem bírta a "kiképzést".
2010. szept. 20. 18:25
 9/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekünk is ilyen orrszívónk van, és nekünk is tönkrement a porszívónk a használata közben, de az orrszívó csak a kegyelemdöfést adta meg neki, már nagyon bele volt betegedve a lakásfelújításba... Tehát a problémád, ha jól értem, az, hogy attól félsz, az orrszívó, mivel ugye leszabályoz, nagyon megterheli a motort. Vegyél olyan porszívót, aminek lehet állítani a teljesítményét. A mi új porszívónk egyébként hallhatóan automatikusan visszavesz a fordulatszámból, ha épp az orrszívót csatlakoztatjuk, vagy ha takarítás közben valami eltömíti.
2010. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, legalább értetted a problémám, barátnőmet is hiába hívtam fel, nem értette, hogy miért tenné már tönkre a porszívót. Kíváncsi vagyok, hogy a másik porszívó meddig bírja, ez újabb.
2010. szept. 20. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!