Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha nem akar...

Mit csináljak, ha nem akar felszakadni az orrából a váladék? 6,5 hós.

Figyelt kérdés

Szegénykém egy hétig beteg volt. 3 nap láz, és utána még 4 napig hapcizott, köhögött, folyt az orra.

Most már meggyógyult, de még mindig sok váladék van neki az orrában, ami nem akar felszakadni.

Csöppentek neki Nasivin orrcseppet, és sóoldaltos orrsrayt. Hiába szívom porszívóval, alíg jön ki.

Azért aggaszt, mert már több, mint egy hete ilyen, nehezen kap levegőt, és szerintem már rég el kellett volna múlnia.

Dokinál már kétszer voltunk a betegsége első napján, és a harmadik napján is. Vigyem le mégegyszer emiatt?


2011. dec. 15. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elvinném, mert nem normális szerintem, hogy nem kap levegőt és kiszívni sem tudod neki még spray-vel sem!

Hátha ír neki valamit a doki ami majd feloldja a váladékot.

2011. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sinupret cseppet adnék neki, mert az tényleg hatásos. Ezek szerint a külsőleges dolgok nem oldják, mélyebben lehet, ez pedig belülről hat !
2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk még ezen kívül, azt mondta a gyermekorvos, hogy az orsziporszik közti időben is fújjak be az orrába néha gyógyvizet,de azt nem kell kiporszívózni, az nehezen de feloldotta.
2011. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!