Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha este cumisuvegbol adok...

Ha este cumisuvegbol adok tapszert leszokhat a szopirol a babam?

Figyelt kérdés
5,5 honapos babam egy jo ideje ataludta az ejszakat, de egy hete minden ejjel ebred es nagyon ehes. este meg nyugos es alig akar enni. eddig kizarolag szopizott, arra gondoltam probalok pici tapszert is adni neki, mert lehet keves a tejem mar estere. van olyan akinel gondot okozott volna ilyen korban a cumisuveg? nem szeretnem ha emiatt nem szopizna tovabb.
2009. jún. 2. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbálkoztam vele. El sem fogadta a cumisüveget. Szívott belőle 2-t és kifolyatta a száján a tápszert...keservesen sírva fakadt, annyira nem ízlett neki, így inkább nem próbálkoztam többet vele.
2009. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
le bizony!!! ez veszélyes!!! nekünk is igy lett vége a szopinak, hogy rászokott a cumisüvegre sajnos.
2009. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanebben a cipőben járok, kislányom 4 hónapos. Átaludta az éjszakát 2 hónapos kora óta, de egy hete minden hajnalban megébred, és nagyon éhes, úgy eszik, mint aki egy hete nem kapott már enni. Nálam beigazolódott, hogy fogy a tejci (mértem mennyit eszik egy nap, plusz evés után fejtem, de egy csepp sem jött, tehát Ő kiszívta, ami volt, és a napi adagjából úgy 250 ml hiányzik), ezért elkezdtük a pótlást, de napokig tartott, míg egyáltalán elfogadta a cumisüveget. Csak úgy működik Nálunk, hogy először cumisüveg, mert nagyon éhesnek kell lennie, hogy elfogadja, aztán szopi, ha kell még Neki. Attól ne félj, hogy nem szopizik tovább, inkább a cumisüveg lesz gond, de pár nap alatt megszokja, meg rájön, hogy ha jól akar lakni, muszáj enni abból is. Nálunk ez továbbra is nagy küzdelem, de azért alakul a dolog. Készülj arra, hogy sírva fogja keresni a cicit, és ramatyul fogod érezni Magad, de gondolj arra, hogy ezzel Neki teszel jót, mert éhesen csak rosszul fogja érezni Magát.
2009. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott át a cumisüvegre. Kapott tápszert is és tejet is.(sajnos pótolni kellett) Fenn áll a veszély, hogy átszokik, de ez szerintem babótól függ. Az enyém olyan kis falánk, hogy nem zavarja, honnan jön a kaja, csak legyen. A kanállal is így volt.:)
2009. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! en sem szeretnem,hogy ne egyen eleget a babam, viszont a szopirol sem szeretnem ha lemondanank, tudom, hogy babafuggo a dolog, de nagyon felek, mi lesz :(
2009. jún. 2. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a cumisüveg miatt maradt abba a szopi:(( 2 hét alatt...
2009. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!