Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltek pelenkát?

Mikor cseréltek pelenkát?

Figyelt kérdés
Szopizás előtt vagy után és mindig, vagy ha csak kaki van, éjszaka is ugyanúgy mint nappal, vagy más a taktika. 7 hetes a kicsim és éjjel ha szopizik minidg bealszik cicin, de ha ugye szopi után cserélek pelenkát akkor felélénkül és nehezebben alszik el. Viszont van hogy szopi közben kakil, tehát előtte sem célszerű. Ti hogyan csináljátok?

2011. dec. 29. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szopi után tettem tisztába, mert menetrendszerűen evés közben rottyantott. Pelus csere után egy kis időre visszatettem cicire, így gyorsan visszaaludt. Egyébként én kb. 8-9 hós koráig cseréltem éjjel is a pelusát.
2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bocsi, 8-9 hetes akart lenni.
2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Utána már csak hajnalba.
2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én evések előtt szoktam. Meg persze ha éreztem hogy nagydolog van. Evés után nem célszerű mert összerázod a pocakját. Persze ha tele a csomag akkor muszáj, mert nem hagyhatod bent.
2011. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor érzem, hogy sok pisi van benne, vagy kaki. Evés előtt csak ilyen esetben. Általában kaja után, kivéve az esti etetést. Ilyenkor fürdés után kap pelust, aztán eszik és alszik.
2011. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló!

Miért van az,hogy egy kérdés egyes embereknek nem magától érthető? Mivel babák kategóriában hangzik el a kérdés,szerintem nem kell mindenhova oda írni a baba szót!

Kedves Kérdező!

Én evés előtt teszem mindig tisztába a babámat. Persze,ha evés közben bekakil, akkor is tisztában rakom. Ha evés után öltöztettem,többször bukott a kajából. Bár az én babám már fél éves, és sajnos már tápszeres,így tudom,h egy nap 1x,max. 2x kakil,és már szilárdabbat. :)

2011. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7 hetesen minden egyes szopi előtt tisztába tettem. Éjjel is. Nagyon sok pelus fogyott.
2011. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kerria ***** válasza:
Etetés után teszem tisztába, ha éjjel bealszik,arra van egy cselem. Kicsivel előbb abbahagyom az etetést, és pelus után visszatérek ismét. Akkor már nem sokkal, így nem rottyant újra, viszont megnyugszik, és elalszik.
2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 6. válaszoló!


Már megbocsáss a merészségért hogy kérdőre merlek vonni, de az én hozzászólásomban hol találsz "baba" szót???

És egyébként is ha írtam volna, akkor is minek kérsz tőlem bármit számon? Kötekedni vagy csak itt?


4. válaszoló

2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 9! Bocs, hogy beleszólok, de akkor még nem Te voltál a negyedik, hanem egy marha. Neki írtak a többiek, csak már törölték a válaszát.
2011. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!