Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként cseréltek...

Hány óránként cseréltek pelenkát a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nappal amikor szükséges. Tehát ha túl sok a pisi, ha kaki van, ha erős ammónia szaga van a pelusnak vagy ha készülünk elmenni valahova kicserélem, mert sajnos a pelusok csak X mennyiségű folyadékot képesek felszívni.

Éjjel szoptatáskor belesek a pelusba, ha kakis kicserélem. (Amióta nincs kaki éjjel a babám nyugodtan alszik)

2009. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nappal minden evés előtt és ha utána kakilt akkor is kapom le róla. Éjszaka nem cserélek mert átalussza az éjszakát. Most is arra várok, hogy felébredjen. :-)

11 hetes.

2009. jún. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szükség szerint, leggyakrabban evés előtt, de ha van kaki (hallom), akkor rögtön, mivel nagyon érzékeny a bőre.. Kb 8-9-re számolom egy nap!! 11 hetes.
2009. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pici volt, sokszor ránéztem, sokat is cseréltem. Minden nap nagyjából ugyanakkor volt kaki, szerencsére éjjel csak az első pár hétben.

Mióta 3 étkezést kiváltottunk, azóta 3-5 kaki is van, elég sűrűn cserélni kell.

Azonnal cserélem:

-amint kakil,

-reggel

-kinti pancsolás után

-indulás előtt

-tanácsadáson/orvosnál

-napközben, mielőtt leteszem szunyókálni (kiv. ha nincs benne csak 1-2 pisi)

Próbáltam átgondolni, hogy hány óránként, de nem tudom.

Éjjel 12 órán keresztül nem, ez a biztos.

Nappal meg elég sokszor.

7,5 hónapos a lánykám.

2009. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hós, a kakit hallom,a pisit érzem ha megtapogatom a pelust, minden kaja előtt, ezen kívül ahogy az egyik válaszoló írta,vizsgálatok alkalmával. Nálunk órákra nem igazán lehet behatárolni. Ha "dolog" van benne cserélünk :)
2009. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes...én pont minden kaja után adok rá másikat mert nekem általában evés közben kakil, pisil.
2009. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.9.5hós a kisfiam,és minden evés után kap tiszta pelust(5db),ha közben becsúszik a kaki,egyből csere,éjjel nem kel már,nem is cserélek,van,hogy szinte száraz amikor felkel:D
2009. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!