Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba milyen (nekünk...

10 hónapos baba milyen (nekünk felnőtteknek készült) ételeket ehet?

Figyelt kérdés

Természetesen a fűszerezés jóval visszafogottabb lenne.

A tejtermékeket már bevezettem neki,szívesen eszi és szereti.


2011. dec. 29. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Amiket én adok a 10 hónaposomnak a mi kajánkból:

rakott brokkoli, rakott karfiol, bolognai, levesek, csirke-pulyakmell (sütve), spenót, brokkolis tészta.

2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehet pl. húsokat , mindenféle körettel, krumpli-rizs-durumtészta-főzelék, sokféle leves, pl. húsleves, paradicsomleves. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én főzelékpárti vagyok, abból nagyon színes a paletta és egészséges, ráadásul hozzászokik nagyon sokféle ízhez és később nem fogja húzni a száját ha valami újat próbálunk ki. Szóval ha főzünk és a köret valami főzelék, akkor azt az egész család szereti.
2011. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek és jó lenne ha írna még valaki újabb és újabb ötleteket ad,mit készíthetek amit a baba is megehet.

Rakott dolgokat szeretem,de úgy tudom pl.rakott krumplit még nem ehet a tojás miatt.Pedig szívesen készítenék már,én is régen ettem. :)

2011. dec. 29. 21:20
 5/7 A kérdező kommentje:
*ad(hatna)
2011. dec. 29. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakott krumpliból adhatsz neki, ha csak tojássárgáját teszel bele. A fehérjét pedig 12 hós kor után. Lehet még gyümölcslevest (én meggyes joghurttal habarom) is például. Általában 10 hónaposan már sok mindent ehetnek, esetleg az összetevőkön kell kicsit variálni, lásd rakott krumpli tojás fehérje nélkül.:)
2011. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor azzal nem lesz gond,fehérje kimarad. Köszönöm! A gyümölcsleves jó ötlet :)
2011. dec. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!