Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívót vegyek a...

Milyen orrszívót vegyek a picinek?

Figyelt kérdés

Nekem a porszívós nagyon radikálisnak tűnik.

A sima kézi is jó, ugye?


2009. máj. 21. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kézi nem ér semmit. (szerintem) Mi azzal kezdtük... aztán volt "mellszívós orrszívónk" is. Az sem ért semmit. A kislányom 14 hónapos. 3 hónapos kora óta a porszívóst használjuk. Nagyon frasztikusnak hangzik, de hidd el ez a legegyszerübb, leghatékonyabb.
2009. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És nem fáj neki mikor használod?

Gondolom nagyon fél tőle!?

2009. máj. 21. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
porszívós van nekünk. jó. most taknyos kicsi az orra szuperül leszívja.
2009. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején mindig sírt, amikor meglátta, hogy veszem elő a porszívót. De már megszokta, most már ő mutatja,hogy vegyük elő akkor is amikor nem beteg. :) Fájni egyáltalán nem fáj neki, csak megijed.
2009. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj nekik a porszívós egyáltalán.Az én gyerekeim azt nem szerették,hogy lefogtam őket!
2009. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kézit próbáltam első körben, mert az orrszívós nekem sem volt szimpatikus.

Egészen addig jó is volt a kézi, amíg nem volt náthás kicsit sem a babám, tehát nem kellett szívni az orrát.

Kb három hónaposan viszont náthás volt két napig és akkor rájöttem, hogy a kézi pumpás nem ér semmit. Utána olvastam és sokan az elektromosra is azt mondták, hogy nem ér semmit. Orrcseppet próbáltam, azzal sem volt nagy sikerem.

Úgyhogy vettem egy porszívósat, mert bőven elég volt egy napig hallgatni, hogy szortyog a baba és már féltem az éjszakától, hogy hogyan lesz ebből alvás, mert tisztában vagyok vele, hogy én sem tudok dugult orral aludni, pedig én már tudom a számon venni a levegőt, ők meg még nem tudják ezt direkt.

Az első orrszívás után rájöttem, hogy a fiamat egyáltalán nem érdekli a porszívós orrszívó. Nem sírt, meglepődött a porszívó hangján, megcsináltam és vigyorgott. Viszont gyönyörűen kitisztította.

Most már fél éves, azóta nem volt náthás, nem kellett használnunk, nem tudom, hogy most hogyan reagálna rá. Lehet, hogy most már nem viselné olyan jól, de ennek inkább az lenne az oka, hogy korlátozva lenne, hiszen meg kell őt tartanom egy helyben az orrszíváshoz, ami biztosan nem tetszene neki. De szerintem nem fáj, mert ha fájna az orrszívás, akkor fájt volna akkor is, amikor három hónapos volt és nem vigyorgott volna egy másodperccel később.

Szóval én a porszívósra szavazok. De az is megoldás, hogy veszel egy kézit, ahogyan én tettem, nem nagy költség, ha egyszer majd szükség lesz rá, akkor kipróbálod és eldöntöd, hogy neked hatékony-e. Ha nem, akkor bármikor kapsz porszívósat patikában, még aznap, ha kell.

2009. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!Porszivós nagyon jó,és nem fáj-én kipróbáltam magamon!
2009. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag porszívósat.Rá van írva, hogy nem a porszívó erejével szív, mert a készülék leszabályozza saját magát.

A kézi semmit sem ér!!

Kidobott pénz. Ugyanis ha tényleg náthás egy gyerek, akkor az csak egy darabig folyós. Utána besűrüsödik, és hiába az orrcsepp. Ahhoz erő kell, hogy kijöjjön.

Nekem a gyerekorvos mondta, hogy ha nem akarom, hogy felszúrják a pici orrát, mert nem jön ki belőle minden, és arcüreggyulladást kap, akkor porszívósat vegyek.

Én nagyon szeretem. Sőt annyira nem fáj, hogy most 19 hónapos a manóm, és magának szívja. Ha rossz lenne, nem csinálná boldogan.

2009. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!