Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák Anyukái, mit...

Tápszeres babák Anyukái, mit adtatok a picinek, ha fájt a hasa?

Figyelt kérdés
Kisfiam kb 1 hete evés után nyűgös, húzgálja a lábait, mintha a pocija fájna. a széklete rendben, napi többször, rendes állagú
2011. szept. 5. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyi idős?

Az infacolt lehet már a kezdetektől, akár minden evés előtt adni, az nagyon jó.

1 hónapos kor után pedig a Gripe Water. Ezt azért szeretem jobban, mert bármikor adhatom, nem kell evés előtt mindig, így csak akkor adom, ha szükséges, ha látom, hogy evés után (vagy már közben is) tekereg, húzogatja a lábát. Ált ekkor evés után adok 1-2 kanállal (attól függ mennyire sikerült elsőre a kiskanálból a szájába juttatni :D)

Ha evés közben annyira tekereg, hogy enne is, de nem tud, mert fáj neki és ordít, akkor kap egy kanálla, megnyugtatom, majd folytatjuk az evést. Elég hamar hat, uh tök jó.

2011. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. 11 hetes, kb 1 hete csinálja... ja és sokszor tömi az öklét a szájába
2011. szept. 5. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni én is mint az előttem szóló:valamint mi még Homeos bogyókat is beszoktuk vetni.nagyon jók és pikk pakk segítenek.

Lycopodium=haspuffadásra

Colocynthis=görcsökre

2011. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is az Infacol vált be. Kb egy hétig kapta minden evés előtt, utána pedig már csak vacsorára. Ez megy kb 3 hónapja, most próbálom elhagyni neki.
2011. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sab simplex

de mi köze van a hasfájásnak ahhoz, hogy tápszeres-e vagy anyatejes?

2011. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó!


nem a hasfájáshoz van köze, hanem arra gondoltam, hogy amelyik baba tápszert kap, annak mit adnak hasfájásra. (mint ahogy K vitamin sem kell tápszeres babának, gondoltam, mást adnak..)

ezért tettem így fel a kérdést

2011. szept. 5. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Papaverines görcsoldót használtunk. Tudom, hogy sokan nem szeretik, de nekünk csak ez segített. Orvos írja ki, kb. 300 Ft volt a gyógyszertárban.
2011. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi espumisan cseppeket adtunk a babónak, és elmúlt tőle a hasfájása:) nekünk az infacol nem jött be
2011. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!