Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cybex gyerekülések és...

A Cybex gyerekülések és babakocsik jók? Ha használ valaki Cybex márkájú dolgot, megírná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Isis 9-36kg autósülésünk van. [link]

Nagyon meg vagyunk vele elégedve. A Kicsi is imád utazni, mióta ebben ülhet. A Férjem utánanézett és ebben a kategóriában ez az egyik legjobb, legbiztonságosabb autósülés. Kicsit fura, hogy nem biztonságiöves, hanem pajzsos, de gyorsan meg lehet szokni és a pajzs tetején jókat lehet játszani menet közben. Csak ajánlani tudom!!!!

2011. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a pallas gyerekülés van, ebből a márkából, viszont nem tartom jónak. Nem éri körbe az autó biztonsági öve, nem lehet rendesen bekötni.

Plusz az a pajsz lehetetlenné teszi a kicsi baba mozgását, evését a székben. És már előre félek a nyártól, h beizzad alá. Bárcsak eladnánk, de a párom meg van róla győződve, h tuti az ülés. :(

2011. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Abban igaza van a második válaszolónak, hogy nem biztos, hogy minden autónak beéri a biztonsági öve!! Mindenképp ki kell próbálni megvétel előtt! Mi nyáron vettük, beraktam a Kicsi alá egy textilpelenkát és nem volt semmi gond. 15 kilótól pedig már nem kell a pajzsot használni.
2011. dec. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Solution gyerekülésünk van (15-36 kg), teljesen meg vagyunk vele elégedve.
2011. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy Solution, anyukám autójába vettük (miénkben Besafe van). Simán beér a biztonsági öv és elég jó ülés szerintem.
2011. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!