Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú hajú babák anyukái! Ti...

Hosszú hajú babák anyukái! Ti minden nap mossátok a babátok haját? És hogyan szárítjátok meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
minden második nap mosom neki,csak simán megtörlöm,1 perc múlva száraz!
2011. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én egy héten egyszer mosom, nem is értettem soha, miért kell a babák haját naponta mosni. A sajátomat sem mosom naponta. Ő sem keni még össze. Főleg télen, meg sem izzad.
2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetente 1* mossuk. Amióta hideg van, hajszárítóval szárítjuk.
2011. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetente 1x mosom a kislányom haját. Én nem hajszárítózom,meleg van a lakásban,megfésülöm és egy kis kendőt kötök rá.
2011. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi hetente 2x, 4 naponta mossuk a haját. Utána törlés ezerrel, én fogom, férjem törli 2 db frottir törlőkesztyűvel. Hajszárítót is próbáltuk, de nem nagyon tetszett neki, talán túl meleg volt vagy nem is tudom. Nem a hangjától ijedt meg. Utána vékony sapit adok rá, de ezt pár perc múlva élvezettel leszedi, hacsak be nem alszik...
2011. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányom, és kb 4 hónapos kora óta csak heti 2x mosom a haját. Mivel még van kutacsa, nem szárítom hajszárítóval, csak törlöm, sapkát adok rá, és kb 10 perc alatt már száraz is. Extra sok és hosszú a haja, ha belekeni a kaját, akkor persze megmosom neki.
2011. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

AZ én babám 2,5 hónapos elég hosszú hajjal született és én is csak minden másnap vagy esetleg harmadnap mosom, de a törölközővel való dörzsölés után még vizes szokott maradni és mindig úgy félek, hogy megfázik. Hajszárítózni nem szeretném. Puha fésűvel szoktam jobbra-balra fésülgetni, attól szokott még kicsit száradni. De a sapi az jó ötlet.

2011. dec. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!